Oglądaj US Open golf na żywo przez Internet w 2024

US Open golf to jeden z najpopularniejszych, ale też najtrudniejszych turniejów dla golfistów. Ściąga to oczywiście wielu widzów, którzy z całego świata śledzą zmagania graczy. Ale jeśli nie mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, możesz nie zobaczyć ani jednego uderzenia. Jak to zmienić? Zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią artykułu, abyś przekonał się, jak łatwo jest streamować golf US Open na żywo przez Internet.

Sprawdź ofertę
Oglądaj US Open w Polsce z ExpressVPN - 3 miesiące za darmo!

Omijaj geoblokady i oglądaj US Open gdziekolwiek jesteś i w pełnej prędkości z ExpressVPN. Tylko teraz 49% zniżki i 30-dniowa gwarancja zwrotu kosztów.

Aktualizacja: 21 kwiecień 2024

Dostępność US Open golf na żywo

Golfowy turniej US Open rozpocznie się w dniach od 15 do 18 czerwca w tym roku. Golf US Open transmisja na żywo to jedno z największych wydarzeń sportowych na całym świecie. Turniej ten to jeden z czterech głównych filarów w sezonie PGA. Jeśli jesteś fanem golfa, to jest to turniej, który po prostu musisz obejrzeć!

us-open-golf

Dostęp do US Open Golf można uzyskać dzięki następującym stronom internetowym: NBCSports oraz GolfChannel. US Open Golf ten można też oglądać w telewizji. Jednak stacje telewizyjne, które nadają US Open transmisja na żywo są często zobowiązane do blokowania US Open transmisja na żywo dla użytkowników spoza ich kraju lub regionu.

Jak poradzić sobie z tym problemem?

Dzięki usłudze VPN ruch internetowy kierować możesz przez serwer położony w dowolnym miejscu na świecie. W ten sposób, gdy Twój nadawca sprawdzi Twoją lokalizację, zobaczy serwer, przez który się łączysz. Czyli innym słowy, będzie myślał, że łączysz się z kraju, w którym golf US Open transmisja na żywo jest dostępna. Istnieje jednak pewien haczyk.

Nadawcy często mogą rozpoznać niskiej jakości usługi VPN i zablokować je na swoich serwerach. Jeśli używasz zatem darmowego lub niskiej jakości usługę VPN, powinieneś jak najszybciej to zmienić. Może to bowiem okazać się dla Ciebie niebezpieczne, ale także nie odblokować dla Ciebie transmisji golf US Open na żywo. Ale o tym w dalszej części artykułu.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

Jak oglądać US Open na żywo przez VPN?

Oglądanie golf US Open na żywo staje się proste dzięki usłudze VPN! Oficjalny organizator golf US Open transmisja na żywo zapewnia ją za darmo przez Internet na terenie USA. Jeśli nie znajdujesz się aktualnie w Ameryce, a jest tego duże prawdopodobieństwo, nic się nie martw. Oto instrukcja, jak oglądać golf US Open transmisja na żywo przez Internet za pomocą usługi VPN.

  1. Po pierwsze, zarejestruj się u polecanego przez nas dostawcy VPN. Jednym z najlepszych dostawcówusługi VPN do oglądania US Open transmisja na żywo jest ExpressVPN.
  2. Wybierz odpowiadający Ci plan subskrypcji i dokonaj płatności.
  3. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie na swój komputer lub urządzenie mobilne, w zależności od tego, przez co chciałbyś streamować golf US open na żywo. Jeśli zdecydujesz się na ExpressVPN, oferuje Ci to dużą dowolność w zakresie urządzeń, na jakich możesz oglądać turniej US Open golf.
  4. Wybierz serwer, przez który chcesz się połączyć, i kliknij „Connect”. Jeżeli chcesz oglądać transmisję US golf Open na NBCSports oraz GolfChannel , powinieneś wybrać serwer zlokalizowany w polski. Jeżeli chcesz oglądać na oficjalnej stronie turnieju, powinieneś wybrać serwer zlokalizowany w Stanach Zjednoczonych.
  5. To wszystko! Ciesz się turniejem US Open VPN!

Najlepsze VPN do oglądania US Open transmisja na żywo w 2024

Oglądaj US Open (golf) na żywo – ale jak? Jak już wspominaliśmy, na żywo możesz streamować US Open Golf przez: NBCSports oraz GolfChannel. Jakie są najlepsze serwisy VPN, które pomogą Ci oglądać US Open golf na żywo przez Internet?

W Internecie jest tysiące ofert dotyczących usług VPN do oglądania US Open na żywo. Jedne są darmowe, za inne trzeba płacić. Niektórzy dostawcy oferują dodatkowe funkcjonalności, takie jak Kill Switch. Co to właściwie znaczy i którą usługę wybrać?

Wiemy, że wybór zaufanego dostawcy VPN to wyzwanie. Dlatego też, aby ułatwić Ci tą decyzję, sporządziliśmy poniższy ranking. Dzięki niemu w prosty sposób porównasz, czym różnią się najpopularniejsi dostawcy usług VPN, i wybierzesz tego, który najbardziej Ci odpowiada!

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN kwiecień 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja kwiecień 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Darmowe VPN: czy nadają się do oglądania US Open transmisje na żywo?

Darmowe serwisy VPN, choć kuszące, mogą nie sprawdzić się przy oglądaniu golf US Open na żywo. US Open golf na żywo potrzebuje bowiem wysokiej przepustowości połączenia Internetowego, a tego darmowe usługi VPN nie oferują.

Ponadto, darmowe usługi VPN mają inne wady, o czym opowiadamy w dalszej części tego paragrafu. Zanim zdecydujesz się na tą metodę, warto się z nimi zapoznać!

Niebezpieczeństwa używania darmowych VPN

Wielu z nas wydawać by się mogło, że darmowe usługi VPN niczym nie różnią się od tych płatnych. Ale jest to nieprawda. Już na wstępie powiemy, że zdecydowanie bardziej warto zapłacić za dobrej jakości dostawcę usługi VPN, takiej jak ExpressVPN. Oto kilka powodów, dlaczego.

VPN szyfruje Twoje dane, aby Twój dostawca usług internetowych nie mógł zobaczyć, co robisz online. Oznacza to, że dostawcy usług internetowych nie mogą Cię śledzić, ale dostawca VPN już tak. Darmowe sieci VPN zbierają dane użytkowników za pośrednictwem bibliotek śledzących, które mogą sprzedawać w celach reklamowych i analitycznych innym firmom. Dlaczego?

 golf-us-open

To proste. Powodem są oczywiście pieniądze. Producent oprogramowania VPN chce przecież na nim zarobić, dlatego też, jeżeli Ty jako użytkownik mu nie płacisz, musi brać pieniądze z innych źródeł. W tym wypadku to Ty stajesz się produktem.

Innym powodem, dla którego nie warto korzystać z darmowego oprogramowania VPN, ale kupić subskrypcję ExpressVPN jest potencjalne ściągnięcie przez Ciebie złośliwego oprogramowania. Wstrzyknięcie złośliwego oprogramowania na urządzenie jest jedną z typowych cech darmowych sieci VPN.

Takie złośliwe oprogramowanie może być wykorzystywane do kradzieży poufnych informacji z Twojego urządzenia, takich jak Twój numer konta lub Twoje hasła.

Ostatnim powodem, dla którego nie warto używać darmowych usług VPN do oglądania US Open na żywo jest zmniejszenie przepustowości połączenia Internetowego. To właśnie ta cecha uniemożliwi Ci oglądanie golf US Open transmisja na żywo. Transmisja ta bowiem będzie cały czas Ci się zacinać.

Usługa VPN od sprawdzonego dostawcy: korzyści

Wiesz już, że nie warto korzystać z darmowych sieci VPN. Powoduje to więcej szkód, niż przynosi korzyści. Co zatem stoi za korzystaniem z dobrej jakości usług VPN, takich jak ExpressVPN? Oto kilka powodów.

Dostęp do portali streamingowych: Dzięki VPN możesz uzyskać inny adres protokołu internetowego, czyli tak zwanego IP. Adresy IP wskazują, gdzie znajduje się urządzenie, przez które łączysz się z Internetem.

Niektóre witryny i usługi nie pozwalają użytkownikom z niektórych krajów na dostęp do części lub całości ich oferty. Jest to powszechne w przypadku usług przesyłania strumieniowego, czyli oglądania filmów i seriali, które obsługują tylko określone lokalizacje.

us-open-na-zywo

Przykładem takich portali są nasze ulubione strony internetowe z filmami: Netflix, Disney+, Amazon Prime Video czy Hulu. Jeśli byłeś na wakacjach za granicą i chciałeś obejrzeć coś na IPLA lub Player.pl, to na pewno zobaczyłeś komunikat o braku dostępności materiału w danym kraju. To właśnie jest geoblokada.

Dzięki korzystaniu z usługi VPN możesz oglądać IPLA i Player.pl tak samo, jak byłbyś w Polsce, wcale w Polsce nie będąc. Możesz uzyskać dostęp do Hulu nie będąc w Stanach. Możesz też oglądać golf US Open na żywo ze swojego polskiego domu!

Ochrona Twojej prywatności podczas oglądania US open golf: Bez Twojej wiedzy aplikacja lub witryna internetowa może śledzić Twoją aktywność online. Następnie mogą analizować zebrane dane i wykorzystywać je do kierowania reklam bezpośrednio do Ciebie.

Jeśli korzystasz z VPN, może to uniemożliwić ludziom, oprogramowaniu i przeglądarkom internetowym uzyskanie dostępu do Twojego połączenia. Dzięki temu informacje, które przesyłasz i otrzymujesz, są bezpieczne i anonimowe.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

Zakończenie

Tak jak widzisz, ExpressVPN to niezawodne narzędzie, które nie tylko pomoże Ci oglądać Twój ulubiony turniej golf US Open transmisja na żywo. Dodatkowo, oprogramowanie to zapewnia Ci bezpieczeństwo oraz ochronę Twojej prywatności, niezależnie od tego, co robisz w Internecie.

Reklamodawcy nie mogą uzyskać Twoich danych, a ty cieszyć się możesz pełną anonimowością podczas oglądania US open golf.

kate

Klaudia, radca ds. Prywatności i Cyberbezpieczeństwa, to pasjonatka pisania, eksplorująca nowe technologie, ze szczególnym zainteresowaniem bezpieczeństwem cybernetycznym. Jej odkrycie stron VPN i blogów o bezpieczeństwie online poszerzyło jej wiedzę w tej dziedzinie. Posiadając wykształcenie z zakresu Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytet Warszawski, wykorzystuje swoją wiedzę do tworzenia artykułów na stronę internetową, co pozwala jej pomagać wielu ludziom. W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z nią pod adresem klaudia@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl