Najlepszy VPN na Android TV 2024

Android TV to najlepszy sposób na oglądanie Twoich ulubionych filmów i seriali na dużym ekranie. Ponieważ Android TV zapewnia wszystkie te treści za pośrednictwem połączenia internetowego, warto rozważyć zakup VPN naAndroid TV dla swojego telewizora, aby zmaksymalizować ochronę oraz dostęp do treści, które chcesz oglądać. Sieci VPN mogą działać na VPN na Android TV tak samo, jak mogą działać na telefonie lub komputerze. Istnieje mnóstwo różnych opcji, jeśli chodzi o wybór usługi, więc ten artykuł pomoże Ci zdecydować, jakiej usługi potrzebujesz. Zapraszamy do czytania!

Sprawdź teraz!
Wypróbuj ExpressVPN, najlepszy VPN na Android TV, 49% ZNIŻKI

Z ExpressVPN zapomnisz o ograniczeniach dostępu. Korzystaj z Android TV w dowolnym miejscu przez 3 miesiące za darmo! Zero ryzyka z 30-dniową gwarancją zwrotu.

Aktualizacja: 19 kwiecień 2024

Najlepsze VPN na Android TV – ranking

Zastanawiałeś się kiedyś, czym wyróżnia się najlepszy VPN TV Android? Jakie cechy posiada najlepsza sieć VPN na TV Android? Nasz artykuł jest tu właśnie po to, aby rozjaśnić Ci kryteria wyboru najlepszych sieci VPN oraz podpowiedzieć, jakie oprogramowanie VPN na Android TV jest warte zainstalowania. Pomożemy Ci w wyborze za pomocą stworzonego przez nas rankingu najlepszych sieci VPN na Android TV. W tworzeniu tego rankingu pomogli nam najlepsi eksperci z branży! Bez zbędnego wstępu, poniżej przedstawiamy ranking najlepszych VPN TV Android stworzony przez współpracujących z nami ekspertów. W kolejnym paragrafie znajdziesz kryteria, jakimi kierowali się oni przy wyborze sieci Android TV VPN.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN kwiecień 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja kwiecień 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Jak wybrać Android TV VPN? Kryteria

Okej, zobaczyłeś nasz ranking. Ale przecież nie wiesz jeszcze, co brane było pod uwagę przy ocenie każdej z sieci Android TV VPN. W tym miejscu pojawia się ten przewodnik po VPN TV Android! Po zbadaniu i przetestowaniu wielu usług, zebraliśmy najlepszych dostawców VPN, którzy zapewnią całkowite bezpieczeństwo w sieci. W naszym obecnym procesie oceniania braliśmy pod uwagę wiele czynników, w tym cenę, bezpieczeństwo, liczbę lokalizacji serwerów, ograniczenia przepustowości i obsługę klienta. Poniżej szerzej opisujemy kryteria, jakie braliśmy pod uwagę oceniając Android TV VPN.

vpn na android tv

Global Server Coverage

Global Server Coverage to inaczej liczba serwerów, jaką w danym kraju udostępnia Ci dany dostawca sieci VPN na Android TV. Chcesz znaleźć takiego dostawcę, który nie dość, że ma dużą liczbę serwerów, to jeszcze ma ją w dużej liczbie krajów! Tylko taki dostawca zapewni Ci największy dostęp do produkcji z całego świata, ale także do zagranicznych portali streamingowych w Polsce, takich jak na przykład amerykański portal Hulu. Global Server Coverage to prawdopodobnie najważniejsze kryterium do rozważenia, kupując Android TV VPN, ponieważ jeśli już kupujesz usługę VPN na telewizor, to zależy Ci na oglądaniu produkcji, które nie są dla Ciebie dostępne w Polsce. I w tym też pomoże Ci VPN!

Szybkość Połączenia

Niektóre usługi VPN TV Android ograniczają ilość danych, które możesz wysyłać i odbierać w jednej sesji połączenia lub też w ciągu miesiąca. Inne usługi Android TV VPN ograniczą prędkość, z jaką dane są pobierane oraz wysyłane. Może to spowolnić przeglądanie Internetu i całkowicie uniemożliwić oglądanie filmów i seriali, ponieważ będą one stale się zacinać.

Z takimi ograniczeniami możesz się spotkać, korzystając z darmowych sieci VPN. Niektóre płatne usługi oferują wersję próbną, w której możesz przesłać dane do określonego limitu, zanim zostaniesz poproszony o zarejestrowanie się jako płacący klient. Ponieważ szybkość połączenia ma kluczowe znaczenie dla osób korzystających z usługo VPN na Android TV, jest to jednym z najważniejszych czynników, jakie braliśmy pod uwagę układając nasz ranking najlepszych sieci Android TV VPN.

vpn tv android

Prywatność

Prywatność, to kolejny ważny aspekt, jaki należy rozważyć przy wyborze sieci Android TV VPN. I przy wyborze VPN w ogóle, nie tylko VPN używanym na telewizorze. Prywatność jest zasadniczo jednym z najważniejszych powodów, dla których ludzie w ogóle używają sieci VPN. VPN na Android TV pomoże Ci chronić Twoje połączenie z Internetem, szyfrując je, dzięki czemu masz pewność, że nikt nie włamie się do Twojego urządzenia. VPN zapewnia Ci także anonimowość, ponieważ jesteś widoczny pod identyfikatorem, czyli adresem IP, nie swoim własnym, ale serwera, przez który akurat się łączysz. Prywatność ma również i drugą stronę medalu, a mianowicie tak zwane logi. Niektórzy dostawcy usług Android TV VPN zbierają tak zwane logi, czyli informacje o Tobie, takie jak na przykład jakie strony internetowe oglądasz. Przeważnie są to darmowi dostawcy usług VPN TV Android, którzy sprzedają Twoje dane osobom trzecim i w ten sposób zarabiają pieniądze. Jest to poważne naruszenie Twojej prywatności!

Dlatego też, tworząc nasz ranking, sprawę prywatności traktujemy bardzo poważnie. Wybraliśmy najlepszych dostawców VPN TV Android, takich, którzy zwiększą Twoje bezpieczeństwo w Internecie, zamiast zrobić coś zupełnie odwrotnego.

Wsparcie Klienta

Kupując Android TV VPN, jest to zapewne ostatnia kwestia, na jaką zwracasz uwagę. Ale jest to błąd! Wsparcie klienta to bardzo ważny aspekt każdej firmy, czyli także i dostawcy usługo VPN na Android TV. Jeżeli nie będziesz wiedział, jak zainstalować oprogramowanie na swoim telewizorze, do kogo się zgłosisz? Jeśli Twój dostawca VPN TV Android nie będzie posiadał działu obsługi klienta, Twoje problemy zostaną niezauważone, a Tobie samemu nikt nie udzieli pomocy. Jeżeli nie masz w rodzinie informatyka, jesteś zgubiony! Dlatego też oceniając różnych dostawców usług VPN, braliśmy pod uwagę łatwy dostęp do wsparcia klienta, ponieważ wiemy, jak ważne jest odpowiednie rozwiązywanie problemów naszych czytelników!

Cena

Android TV VPN jest usługą, która ma za zadanie chronić Twoją prywatność i ułatwić Ci dostęp do niektórych treści, a nie zrujnować portfel! Dlatego też tworząc zaprezentowany przez nas ranking, braliśmy pod uwagę tylko te sieci VPN TV Android, które były dostępne w racjonalnej cenie. Wiemy, że nasi czytelnicy nie chcą wydawać niewiarygodnych kwot, tylko po to, aby oglądnąć najnowszy odcinek zagranicznego serialu. Dlatego, aby ułatwić Ci męczące zadanie rozważania tysiąca opcji, w rankingu przedstawiamy VPN na Android TV na polską kieszeń!

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

Darmowe VPN – czy to odpowiednie Android TV VPN?

Darmowe VPN TV Android mogą nie zapewnić Ci wystarczającego bezpieczeństwa, dlatego też odradzamy Ci to rozwiązanie. Darmowe sieci VPN TV Android charakteryzują się też małą przepustowością połączenia oraz nielicznymi serwerami, co uniemożliwi Ci oglądanie telewizji za pomocą VPN, ponieważ filmy oraz seriale będą się zacinać.

Tak jak widzisz, używanie sieci VPN to same plusy! Dzięki nam, możesz za darmo przetestować jeden z najlepszych VPN na rynku 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, ExpressVPN!

Korzyści używania dobrej jakości Android TV VPN

Każde urządzenie podłączone do Internetu ma unikalny adres IP, który służy jako Twoja tożsamość online. Ten unikalny identyfikator pozwala rozpoznać, z jakiego kraju się łączysz z daną witryną internetową. Wiele portali streamingowych filtruje ruch internetowy właśnie pod względem krajów, z których następuje próba połączenia. Oto niektóre ze sposobów, w jakie VPN może przynosić korzyści na VPN TV Android.

android tv vpn

Zwiększony dostęp i walka z cenzurą

W zależności od Twojej lokalizacji, nie możesz oglądać wszystkich interesujących Cię treści w Internecie, ponieważ niektóre z nich strzeżone są za pomocą geoblokad. Na przykład Netflix ma własny katalog filmów i seriali dla każdego kraju, co oznacza, że widzowie w Polsce otrzymują różne treści niż widzowie w Stanach Zjednoczonych (i odwrotnie). Ale co, jeśli chcesz obejrzeć coś, do czego nie masz w Polsce dostępu? Tu wkracza Android TV VPN! Oprogramowanie to pomoże Ci ominąć geoblokadę.

Oto, w jaki sposób to działa. Załóżmy, że na swoim telewizorze chcesz zainstalować Hulu, amerykańską aplikację umożliwiającą oglądanie filmów i seriali. Niestety, Hulu na terenie Polski nie działa, ponieważ na wszystkie inne kraje (poza USA) nałożona jest właśnie geoblokada. W tym wypadku włączasz Android TV VPN i za pomocą tego oprogramowania, łączysz się z Hulu przez serwer umieszczony w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu, Hulu lokalizuje Cię jako użytkownika właśnie z USA, a Ty możesz się cieszyć pełnym dostępem do wszystkich seriali i filmów!

Zwiększona ochrona i bezpieczeństwo

Dzięki użyciu usługi VPN TV Android nie tylko zyskasz dostęp do wszystkich interesujących Cię filmów i seriali, ale także zwiększysz swoje bezpieczeństwo oraz anonimowość w Internecie. Dzieje się tak, ponieważ Twoje połączenie będzie szyfrowane, dzięki czemu trudno będzie włamać się do Twojego urządzenia. Anonimowość zapewni Ci adres IP, który nabywasz, łącząc się przez inny serwer.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

Jak zainstalować Android TV VPN?

Przykładową instalację VPN TV Android przeprowadzimy na podstawie bardzo dobrej usługi VPN, ExpressVPN.

  1. Na swoim telewizorze wejdź w sklep Google Play Store i wpisz w wyszukiwarkę ExpressVPN lub sprawdź, czy twój telewizor jest wymieniony pod adresem ta strona.
  2. Wybierz aplikację ExpressVPN, a następnie ją zainstaluj.
  3. Następnie musisz aktywować VPN TV Android. Zaloguj się na swoje konto i kliknij „Dalej”, a następnie kliknij „Accept connection request”.
  4. Wybierz lokalizację serwera, przez który chcesz się połączyć i kliknij „Połącz”.

Jeżeli przy instalacji napotkasz problemy, nie wahaj się skontakować z obsługą klienta u swojego dostawcy usługi VPN.

Zakończenie

Jeśli szukasz najlepszego VPN na Android TV, to dobrze trafiłeś! W nasyzm artykule przedstawiliśmy Ci ranking najlepszych sieci VPN na Android TV, jakie obecnie dostępne są na rynku. Wyjaśniliśmy też, dlaczego warto używać sieci VPN. Jednym z najważniejszych powodów jest oczywiście zwiększony dostęp do filmów i seriali, a także zagranicznych portali streamingowych. Dzięki VPN na Android TV będziesz mógł oglądać na przykład seriale z popularnego amerykańskiego portalu Hulu, tu w Polsce, na swoim własnym telewizorze! Dzięki VPN na Android TV również i Twoje bezpieczeństwo się zwiększy, a ty w sieci staniesz się zupełnie anonimowy.

kate

Klaudia, radca ds. Prywatności i Cyberbezpieczeństwa, to pasjonatka pisania, eksplorująca nowe technologie, ze szczególnym zainteresowaniem bezpieczeństwem cybernetycznym. Jej odkrycie stron VPN i blogów o bezpieczeństwie online poszerzyło jej wiedzę w tej dziedzinie. Posiadając wykształcenie z zakresu Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytet Warszawski, wykorzystuje swoją wiedzę do tworzenia artykułów na stronę internetową, co pozwala jej pomagać wielu ludziom. W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z nią pod adresem klaudia@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl