SurfShark kod rabatowy czerwiec 2024 – oferta limitowana

W dzisiejszych czasach niezwykle istotne jest bezpieczne korzystanie z internetu, do czego niezbędny okazuje się sprawdzony VPN. Sprawdzone usługi zapewnią nie tylko prywatność i bezpieczeństwo, ale także umożliwią korzystanie z rozrywki. Dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z usługi VPN przygotowaliśmy surfshark kod rabatowy. Czytając artykuł, dowiesz się jak skorzystać z surfshark vpn promo.

Aktualizacja: 7 czerwiec 2024

Surfshark promo code czerwiec 2024

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z różnego rodzaju zagrożeń podczas surfowania w internecie. Dobry VPN zapewni bezpieczeństwo oraz anonimowość. Jednak wiele osób rezygnuje z bezpieczeństwa ze względu na koszty. Idealnym rozwiązaniem, które przygotowaliśmy dla naszych czytelników jest surfshark vpn promo, za pomocą którego obniżymy cenę nawet o 82%! Wystarczy wykorzystać przygotowany przez nas surfshark kod rabatowy i wybrać interesujący nas czas subskrypcji.

SurfShark VPN : oferta – 82% ZNIŻKI + 2 MIESIĄCE GRATIS
Surfshark, najtańszy VPN na rynku. Skorzystaj z oferty specjalnej 82% rabatu i 3 bezpłatne miesiące na Twoją subskrypcję. Zapłać jedyne 2,49 $ zamiast 12,95 $ miesięcznie
82% zniżki

Zweryfikowany

SurfShark VPN – Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni

Chcesz wypróbować SurfShark VPN, ale obawiasz się opłacić tą usługę, nie bój się. SurfShark oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni. Uzyskaj pełny zwrot pieniędzy w przypadku braku satysfakcji z usługi.

30 dni bez ryzyka

Zweryfikowany

SurfShark VPN – 50 % ZNIŻKI
Nie przegap żadnej szansy na uzyskanie 50% ZNIŻKI. Użyj kuponu teraz, aby otrzymać tę ofertę. OFERTA OGRANICZONA czasowo!
Wygasł

Zweryfikowany

Jeśli chcemy zaoszczędzić najwięcej, surfshark kod rabatowy aktywujemy do planu na 24 miesiące. Oprócz dużej zniżki – 82%, otrzymujemy dodatkowe 2 miesiące usługi za darmo, co jeszcze bardziej obniża cenę. Tego typu surfshark promocja nie jest często spotykana, szczególnie jeśli chodzi o usługi tak wysokiej jakości. To fantastyczna surfshark promocja.

Jeśli chcesz wykorzystać surfshark kod rabatowy, musisz zdążyć przed zakończeniem promocji, ponieważ surfshark promocja jest ograniczona czasowo.  Warto zwrócić uwagę, że takie obniżki nie zdążają się często i jest to wyjątkowa surfshark vpn promo, która zapewnia skorzystanie z wysokiej jakości usługi w naprawdę rewelacyjnej cenie.

Co to jest SurfShark VPN

SurfShark oferuje usługę VPN, która jest przez nas oceniana jako najlepsza sieć VPN. Otrzymujemy wysoką jakość usług w bardzo atrakcyjnej cenie – nieograniczona ilość połączeń i szybkie serwery. Do tego mamy obecnie surfshark kod rabatowy, do wykorzystania w maju. W związku z rejestracją firmy na Wyspach Dziewiczych, gdzie nie obowiązują regulacje odnośnie przechowywania danych, mamy pewność, że nie są przechowywane żadne logi związane z naszą aktywnością w sieci. Nasza prywatność jest w pełni zabezpieczona. Nie zapominajmy o tym, że surfshark kod rabatowy jest obecnie dostępny!

Dużą zaletą SurfShark VPN jest fakt, że posiadając subskrypcję, możemy korzystać z usługi na wielu urządzeniach, nie ma tu żadnego limitu. Nie jest to surfshark promocja, ale stała oferta. Dodatkowo oprogramowanie jest dostosowane do różnych sprzętów jak iOS, Android, macOS, Windows, Linux, Chrome, Firefox, FireTV, Apple TV, smart TVs, Xbox, Playstation. Z jednego planu może korzystać cała rodzina, co wyróżnia produkt z pośród konkurencyjnych ofert.

W wielu krajach korzystanie z torrentów jest zabronione, ale wykorzystując SurfShark VPN możemy bez problemu korzystać z pobierania i udostępniania plików. Jest to zgodne z regulaminem usługi a do tego całkowicie anonimowe, informacje o pobieraniu plików nie są nigdzie zapisywane. Po za tym szybkość pobierania jest na bardzo dobrym poziomie, więc nie tracimy jej, zarówno podczas trybu chronionego. Wykorzystaj surfshark promo code żeby uzyskać tańszą subskrypcję.

Nie musimy obawiać się o proces instalacji programu, jest ona równie prosta jak zastosowanie surfshark promo code. Wszystko odbywa się na zasadzie dwóch kliknięć, za pomocą pierwszego instalujemy SurfShark VPN, a za pomocą drugiego uruchamiamy program i możemy korzystać z bezpiecznego połączenia.

Korzystanie z tej usługi zapewnia nam w pełni anonimowe i bezpieczne korzystanie z internetu, unikamy śledzenia przez cyberprzestępców czy firmy, którym zależy na gromadzeniu jak największej ilości informacji o nas. Dodatkowo możemy odblokować różnego rodzaju serwisy streamingowe, które są niedostępne w naszej lokalizacji. Plusem usługi jest niewątpliwie niska cena, która dodatkowo może zostać obniżona jeśli wykorzystamy aktualny surfshark promo code.

Przydatne funkcje SurfShark VPN

  • Kill Switch: Wykorzystując surfshark vpn promo mamy też dodatkowe funkcje, które zabezpieczają nas na wypadek problemów. Ciekawym rozwiązaniem jest przede wszystkim Kill Switch, czyli opcja która zapobiega działaniu w przypadku utraty czy problemów z połączeniem VPN, tak żeby nie było możliwości przejścia na nasze zwykłe połączenie podczas pobierania torrentów czy innych aktywności. Dzięki Kill Switch cały ruch internetowy zostaje natychmiast odcięty, gdy tylko pojawi się jakiś problem.
  • CleanWeb: Funkcja odpowiedzialna za blokowanie nie tylko reklam, ale również złośliwego oprogramowania czy śledzenia naszej aktywności w internecie. Posiadając VPN SurfShark, nie musimy kupować dodatkowego oprogramowania, wszystko czego potrzebujemy znajduje się w dostarczonym oprogramowaniu, a surfshark promocja pozwala nam na dalsze oszczędności. Jeśli interesuje cię surfshark promocja, skorzystaj z niej w maju.
  • Whitelister: Chociaż nie jest to zalecany przez dostawcę usług, możemy dodać odpowiednie programy do tak zwanej białej listy, za pomocą której będą one działały bez wykorzystania VPNa. Możemy w tym samym czasie korzystać z tunelowego połączenia VPN i naszego zwykłego, niezabezpieczonego połączenia na danych aplikacjach, jeśli potrzebujemy takiego rozwiązania. Pamiętajmy, że bez szyfrowanego połącznia możemy być śledzeni, a nasza aktywność zapisywana, z tego powodu bez odpowiedniej ochrony należy szczególnie uważać i korzystać jedynie z bezpiecznych miejsc w internecie. Obecnie surfshark promocja jest aktywna w tym miesiącu, pamiętaj o dodaniu kodu podczas zakupów, wykorzystaj surfshark kupon z naszej strony.
  • Bezpieczne WiFi: W związku z tym, że korzystamy z sieci WiFi nie tylko w naszych domach warto wykorzystać wbudowaną funkcję, która pozwala nam chronić nasze urządzenie podczas korzystania z nieznanych, ogólnodostępnych sieci WiFi. Takie ogólnodostępne sieci WiFi mogą posiadać słabe zabezpieczenia, co ułatwia hakerom przeprowadzanie ataków na nasze urządzenia. Dzięki surfshark vpn promo możemy korzystać ze wszystkich funkcji w niskim abonamencie.

Dlaczego SurfShark VPN będzie lepszy od konkurencji? Jeśli nadal masz wątpliwości przeczytaj pełną recenzję usługi – Recenzja VPN SurfShark. Nie zapomnij wykorzystać surfshark kod rabatowy.

SurfShark VPN  – garść informacji

Niezależnie od tego w jaki sposób korzystasz z internetu, zastosowanie SurfShark VPN zapewnia wiele korzyści. Rozwiązanie przydaje się zarówno jeśli jesteś miłośnikiem Netflixa i chcesz odblokować treści niedostępne w twojej lokalizacji, korzystasz z torentów i chcesz robić to anonimowo, czy po prostu chcesz bezpiecznie korzystać z codziennego przeglądania internetu.

Nie musisz martwić się o cenę usługi, obecna surfshark promocja pozwala uruchomić subskrypcję za przysłowiowe grosze, wystarczy kliknąć surfshark kod rabatowy. To niesamowite, że najlepszy dostawca usług VPN na rynku oferuje tak duże zniżki w swojej surfshark vpn promo.

CECHA WARTOŚĆ
Zero logów? Tak, Twoje dane i tożsamość są bezpieczne
Działa z torrentami? Tak
Netflix US, UK, IN, IT, NO, DE, AU, JP, KR, PL, FR, CA, TR, SE, SG, NL
Wielokrotne logowanie ∞ jednoczesne połączenia
Kraje objęte 100+
Obsługiwany system operacyjny iOS, Android, macOS, Windows, Linux, Chrome, Firefox, FireTV, Apple TV, smart TVs, Xbox, Playstation
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 days
Protokoły WireGuard, IKEv2, OpenVPN
Dane o ruchu Nieograniczony
Szyfrowanie Mocny: wojskowy AES 256 bitów
Adresy IP Nieujawnione
Serwery 3 200+

Cena SurfShark VPN z kodem promocyjnym

Dostawca usług posiada trzy plany subskrypcji, po zastosowaniu surfshark kod rabatowy możemy uzyskać całkiem spore oszczędności, ceny dla surfshark vpn promo wyglądają następująco:

surfshark kod rabatowy

  1. Subskrypcja miesięczna, jest to najdroższa, najmniej opłacalna opcja, w tym wypadku nie działa surfshark promocja i nie dostajemy żadnej zniżki, nie działa tu surfshark promo code.
  2. Subskrypcja na 12 miesięcy pozwala nam zaoszczędzić 68% od regularnej ceny usługi.
  3. Subskrypcja na 24 miesiące to najkorzystniejsze i najchętniej wybierane rozwiązanie. Wykorzystując surfshark promo code, otrzymujemy aż 82% zniżki a do tego 2 dodatkowe miesiące bezpłatnej subskrypcji.

Pamiętaj, że oferta surfshark promo code jest ograniczona czasowo, dlatego można ją wykorzystać tylko, gdy jest aktywna!

Uwaga: dostawca ten używa dolara amerykańskiego jako domyślnej waluty, a cena, którą wyświetlamy w walucie lokalnej, może się różnić w zależności od kursu wymiany. Aby uzyskać najnowszą cenę, kliknij zdjęcie powyżej.

Jak użyć kodu rabatowego SurfShark VPN?

Użycie surfshark promo code jest bardzo proste i nie wymaga od nas żadnych specjalnych umiejętności.

surfshark promocja

  • Wybieramy surfshark promo code, który najbardziej nam odpowiada
  • Klikamy przycisk na kuponie – skorzysta teraz!
  • Gotowe – surfshark kod rabatowy jest aktywny i możesz skorzystać z rabatu.

Przejdź na SurfShark

FAQ

Czy mogę użyć więcej niż jednego kuponu VPN?

Przechodząc do finalizacji transakcji możesz użyć jednego kuponu, tak właśnie działa surfshark promocja. Kupon nie może być wykorzystywany ponownie. Istnieje jedynie możliwość ponownego wykorzystania kuponu podczas zakupu z innego konta. Jeśli rejestrujesz kilka kont, na każdym z nich możesz wykorzystać surfshark promo code.

Czy mogę użyć Surfshark vpn promo do istniejącej subskrypcji?

Kupon rabatowy może być wykorzystany jedynie przez nowo zarejestrowanych użytkowników, nie można zastosować kuponu do istniejącej subskrypcji. Jeśli chcemy wykorzystać surfshark vpn promo musimy zarejestrować nowe konto i skorzystać z promocji przed aktywowaniem planu.

Czy w tej ofercie otrzymam zniżkę na dowolny plan SurfShark VPN?

Surfshark promocja przeważnie nie jest dostępna na wszystkie plany subskrypcji. Najkorzystniej wybrać najdłuższą subskrypcję, tak żeby zniżka była najwyższa i żeby oszczędzić najwięcej. W przypadku planu na 24 miesiące, zniżka to aż 82% regularnej ceny. Dostępna jest także surfshark vpn promo na 12 miesięcy. W przypadku miesięcznej subskrypcji nie mamy żadnych zniżek w maju.

Czy istnieją kupony, które zapewniają całkowicie bezpłatną wersję?ęp

Kupony zapewniające surfshark vpn promo całkowicie za darmo nie istnieją.  Jednak decydując się na tego dostawcę możemy skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej. Jeśli produkt nie spełnia naszych oczekiwań, warto pamiętać również o 30 – dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Jak często SurfShark VPN proponuje nowe oferty i rabaty?

Dostawca udostępnia nowy surfshark kod rabatowy kilka razy w roku, szczególnie podczas okresu świątecznego czy specjalnych wyprzedaży jak Black Friday czy Cyber Monday. W związku z tym, że promocje nie są wcześniej zapowiadane i niektóre trwają bardzo krótko, najkorzystniej jest śledzić stronę z aktywnymi kuponami VPN, aby być na bieżąco z nowymi ofertami i zniżkami, na oferty różnych dostawców. Wykorzystaj surfshark promo code teraz, żeby nie przegapić okazji.

marcin

Marcin, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z wiedzą w zakresie analizy, oceny i integracji, studiował telekomunikację na Politechnika Wrocławska. Przez lata poświęcił się tworzeniu i publikowaniu treści związanych z cyberbezpieczeństwem. Jego celem jest dostarczanie czytelnikom najwyższej jakości tematów i wskazówek dotyczących cyberbezpieczeństwa, umożliwiając im pozostanie bezpiecznymi i cieszenie się doświadczeniami online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało skontaktuj się z nim pod adresem marcin@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl