Limitowana oferta na ExpressVPN Promo lipiec 2024

Jesteś fanką VPN od lat ’90 ubiegłego stulecia? Czy jeszcze nie do końca wiesz, czym jest wirtualna sieć prywatna? Niezależnie od tego, jaki jest twój staż z VPN, mamy dla ciebie świetną okazję. To ExpressVPN promo. Możesz skorzystać z wyjątkowej oferty na sieć, która zdobyła sobie zasłużony tytuł #1 na rynku. Przy okazji wyjaśnimy ci, jak działają jej zabezpieczenia. Oraz powiemy, dlaczego warto używać sieci VPN.

Aktualizacja: 19 lipiec 2024

ExpressVPN kupon ważny w lipiec 2024

Na pewno tak jak my przykładasz dużą wagę do bezpieczeństwa swoich danych w sieci. Ale oprócz tego nie lubisz płacić więcej, niż to konieczne? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników postanowiliśmy tym razem nie tylko zrecenzować technologiczną nowość. Lecz także zapolować na ExpressVPN promo. No i udało się. ExpressVPN ma dla was niewiarygodnie korzystną ofertę. Na naszych czytelników czeka ExpressVPN kupon z ograniczoną czasowo ofertą. Musisz jednak się pospieszyć, żeby załapać się na nią przed zakończeniem promocji.

Kupon na ExpressVPN: Oszczędzaj 49% + 3 miesiące za darmo
ExpressVPN zwycięża w rankingach VPN na 2024. Najlepsze prędkości połączenia i zabezpieczenia klasy wojskowej. Tylko teraz taniej nawet o 49%. Miesięczna opłata tylko 6,67 $ zamiast zwykłej ceny 12,95 $/mc. Nie przegap okazji i zgarnij 3 MIESIĄCE ZA DARMO tylko z naszym kodem!
49% zniżki

Zweryfikowany

ExpressVPN – 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
ExpressVPN oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy przez 30 dni. Otrzymasz pełną refundację, jeśli nie będziesz zadowolony z usługi!
30 dni bez ryzyka

Zweryfikowany

ExpressVPN – 64% W DÓŁ
Nie przegap super oferty ExpressVPN o 64% taniej! Topowy dostawca w 2024 roku. Najwyższy stopień ochrony. Jeszcze większa prędkość połączenia.
Wygasł

Zweryfikowany

ExpressVPN kupon to największa zniżka odkąd pamiętamy. Jak to możliwe? Stało się tak, ponieważ ta unikalna oferta zniżkowa nie znosi innych bonusów ExpressVPN Kupon pozwala skorzystać też z innych korzyści płynących z używania ExpressVPN. Czyli z 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów bez podania przyczyny. Możesz więc wypróbować usługę bez zobowiązań. Innymi słowy, w każdej chwili możesz zrezygnować z abonamentu, jeśli nie potrzebujesz już usługi wirtualnej sieci prywatnej.

ExpressVPN – podstawowe informacje

Na początek wyjaśnimy krótko, czym jest VPN. Jeśli chcesz, przeczytaj naszą recenzję ExpressVPN. Czym różni się nasz numer jeden ExpressVPN od innych usług na dostępnych na rynku? Przede wszystkim jest to najpewniejszy dostawca na rynku wirtualnych sieci prywatnych. Jeśli dodać do tego stabilność, oraz cenę w ExpressVPN promo, to nie ma sobie równych wśród VPN w Polsce.

Bezpieczny tunel

Nie wiesz jeszcze, co to jest VPN i do czego jej używać? Można wytłumaczyć to w następujący sposób. Wirtualna sieć prywatna, czyli w skrócie VPN, działa jak bezpieczny tunel. Prowadzi on od twojego komputera bezpośrednio do serwera, którego właścicielem jest dostawca sieci. Korzystając z VPN nie łączysz się z internetem bezpośrednio. „Wychodzisz z tunelu” dopiero za serwerem, dzięki czemu nie da się połączyć twojej aktywności w internecie z adresem urządzenia, z którego korzystasz.

Podczas korzystania z wirtualnej sieci prywatnej jesteś ukryta za serwerem. Dzięki temu twoje położenie oraz wysyłane do sieci zapytania są interpretowane tak, jakbyś była w innym kraju. W jakim? W tym, w którym zlokalizowany jest serwer, z którym się połączyłaś. Dzięki tej specjalnej konstrukcji wirtualna sieć prywatna pozwala cieszyć się bezpiecznym połączeniem nawet w kraju, który stosuje cenzurę.

Inną przydatną funkcją jest możliwość używania internetu tak, jakbyś była za granicą. Jeśli ktoś chciałby podejrzeć połączenie, może sprawdzić tylko jedno. Dowie się, że łączysz się z serwerem w innym kraju. Dzięki szyfrowaniu zapewnianemu przez VPN tutaj nić się urywa. Z drugiej strony wygląda to, jakbyśmy była w państwie, w którym zlokalizowany jest ten serwer.

Streaming i inne zalety

Warto wybrać ExpressVPN, ponieważ korzystając z tej sieci można korzystać z ogromnej ilości ponad 3 000 serwerów. Znajdują się one aż w 94 krajach, a rozmieszczone są na całym świecie. Express VPN charakteryzuje się przez to bardzo wysoką prędkością połączeń. Możesz więc cieszyć się wszystkimi zaletami wirtualnej sieci prywatnej.

Jedną z pierwszych zalet jest możliwość korzystania z dowolnej platformy streamingowej. Możesz oglądać wszystkie najlepsze filmy i seriale wyświetlane przez platformy takie jak Netflix, Disney+, hulu, ESPN, HBO, SHOWTIME, Amazon Prime, BBC iPlayer, YouTube Premium. Szybki i bezpieczny streaming najlepiej się sprawdzi podczas wyjazdów za granicę. Chodzi bowiem nie tylko o stabilność połączenia. Po połączeniu z VPN możesz cieszyć się polskimi wersami językowymi filmów. Masz też dostęp do polskich seriali, które są normalnie niedostępne w innych krajach!

Następny plus, jaki daje korzystanie z VPN to zupełnie inna jakość grania w gry. A także anonimowy dostęp do torrentów. Dodaj do tego możliwość połączenia nawet 5 urządzeń naraz, na przykład komputera, laptopa, tabletu i smartfona. Albo pięciu komputerów! Widzisz, że oferta robi się naprawdę nie do przebicia.

ExpressVPN – zestawienie danych

Poniżej podajemy zestawienie najważniejszych informacji dotyczących ExpressVPN.  Za pomocą jednego rzutu oka na tabelkę możesz łatwo porównać, czy ExpressVPN promo jest warte swojej ceny. Od razu widać, jak świetnie wypada ta wirtualna sieć prywatna w porównaniu z konkurencją. Popatrz jednak na zestawienie danych, które przygotowaliśmy.

CECHA WARTOŚĆ
Zero logów? Tak, Twoje dane i tożsamość są bezpieczne
Działa z torrentami? Tak
Netflix US, UK, CA, AU, DE, FR,
Wielokrotne logowanie 5 jednoczesne połączenia
Kraje objęte 94+
Obsługiwany system operacyjny Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Firefox, Router, Console, Apple TV, PlayStation, Xbox, Amazon Fire TV, Roku, Kindle
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 days
Protokoły Lightway, OpenVPN (UDP/TCP), L2TP-IPsec, SSTP, PPTP
Dane o ruchu Nieograniczony
Szyfrowanie Mocny: wojskowy AES 256 bitów
Adresy IP Nieujawnione
Serwery 3 000+

Bardzo istotną cechą każdej wirtualnej sieci prywatnej jest poziom zabezpieczeń. Gdy używasz ExpressVPN, szyfrowanie jest naprawdę dobre. Twoje połączenie będzie szyfrowane za pomocą mocnego protokołu AES-256. Jest to standard odpowiadający szyfrowaniu wojskowemu.

Jeśli ktoś chciałby przyjrzeć się twojej aktywności w sieci, nie zobaczy niczego szczególnego. To, co robisz, wygląda jak przeglądanie mediów społecznościowych czy stron. Nikogo nie zainteresuje nietypowa aktywność, bo jej po prostu nie ma. A twoje dane są zupełnie bezpieczne. Nawet podczas korzystania z popularnych torrentów czy zaawansowanej bankowości elektronicznej.

expressvpn kod

Równie ważną funkcją Express VPN jest możliwość korzystania z Netflixa. Jeśli nie wierzysz, sprawdź sama. My już wiemy, że nie wszystkie wirtualne sieci prywatne radzą sobie z tym zadaniem. Zdecydowanie najlepiej radzi sobie z tym ExpressVPN. Wypróbowaliśmy go w wielu różnych krajach. Z pomocą ExpressVPN zawsze udało się włączyć Netflix z kraju, o jaki nam chodziło.

3 MIESIĄCE ZA DARMO

Promocyjna cena ExpressVPN promo

Koszt abonamentu na ExpressVPN jest zależny od czasu trwania subskrypcji. Jesteś niezdecydowana, albo chcesz wykupić dostęp tylko na miesiąc? Musisz przygotować się na to, że będzie on trochę droższy. Jeśli zdecydujesz się na opcję miesięcznej płatności, abonament będzie kosztował najwięcej. To zwyczajna praktyka dostawców usług abonamentowych.

Podjęcie decyzji o rocznej umowie jest bardziej korzystne. Cena staje się znacznie niższa. Przy najdłuższych abonamentach cena spada jeszcze bardziej. Szczególnie jeśli korzystasz z ExpressVPN promo. Gdy wejdziesz na stronę dostawcy, wysokość cen z ExpressVPN kupon wyglądają następująco:

expressvpn kupon

Kwota, którą finalnie zapłacisz może być nieco inna od tej, którą widzisz powyżej. Dzieje się tak, ponieważ zależy ona od kursu waluty. Jednak nie będą to duże różnice.

Jak możesz wykorzystać okazję ExpressVPN promo?

Chcesz poznać najłatwiejszy sposób na wykorzystanie specjalnej oferty dostępnej przez krótki czas na stronie ExpressVPN? W takim razie najlepiej zacznij od razu. Kliknij w kupon dostęny na naszej stronie. Link przekieruje cię wtedy do strony zawierającej promocję. Drugi krok to odnalezienie na stronie przycisku, który pozwala skorzystać z promocyjnej ceny zakupu.

expressvpn promo

Skorzystasz najwięcej, jeśli wybierzesz najdłuższy okres abonamentowy. W tej chwili najdłuższa subskrypcja wynosi piętnaście miesięcy. Taka opcja pozwoli ci cieszyć się najniższą ceną i zaoszczędzić najwięcej. Jeśli jednak nie chcesz zobowiązywać się na tak długo, mamy dobrą wiadomość. Wszystkie opcje subskrypcji zawierają takie same funkcje VPN. Są też bez wyjątku objęte 30-dniowym okresem, w którym gwarantowany jest zwrot pieniędzy za zakup.

Jeśli chcesz skorzystać z ExpressVPN kodu, będziesz musiała założyć konto na stronie internetowej dostawcy. W tym celu wystarczy podać swój adres e-mailowy. Podpowiadamy, że możesz otworzyć nową skrzynkę e-mail. Jeśli nie będziesz korzystać z niej do innych celów, będziesz jeszcze lepiej chronić swoją prywatność.

Kolejnym krokiem jest wybór sposobu płatności. Wybór jest spory. Możesz zapłacić za pomocą karty kredytowej, Bitcoinem czy za pomocą PaymentWall, albo zwyczajnie przez PayPal lub Mint.

Ostatni krok to sprawdzenie poczty e-mail oraz aktywacja usługi. Zrobisz to za pomocą linku otrzymanego w wiadomości, którą dostaniesz po zakupie.

3 MIESIĄCE ZA DARMO

ExpressVPN promo: FAQ

W sekcji najczęściej zadawanych pytań zebraliśmy dla was najpotrzebniejsze odpowiedzi. A pytań zadaliście już sporo. Szczególnie o ExpressVPN kupon dostępny przez naszą stronę. Uwaga, odpowiadamy tylko na te najczęściej zadawane.

Czy można użyć więcej niż jednego ExpressVPN kuponu?

Nie, nie można. Z Express VPN kuponu możesz skorzystać tylko jednokrotnie. Musisz dodać go do koszyka. Zrobisz to w momencie kupowania abonamentu na VPN. Możesz też wejść na stronę dostawcy prosto z naszej strony. Niestety nie skorzystasz z kuponu dwa razy używając tylko jednego konta. Jednak pamiętaj, że jeśli założysz osobne konto, możesz skorzystać z kuponu na każdym z nich.

Można użyć ExpressVPN kuponu zniżkowego do już istniejącego abonamentu?

ExpressVPN promo jest dostępna wyłącznie dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Dlatego możesz skorzystać z niego tylko wtedy, kiedy zdecydujesz się na założenie nowego konta.

Czy jeśli skorzystam z ExpressVPN promo, mogę dostać zniżkę na dowolną subskrypcję?

W większości przypadków ExpressVPN promo można aktywować tylko przy zakupie najdłuższych abonamentów. Najlepiej wybierz maksymalny czas trwania subskrypcji. W ten sposób zaoszczędzisz najwięcej!

Czy mogę otrzymać abonament za darmo, gdy użyję ExpressVPN kupon?

Nie. ExpressVPN promo zapewnia bardzo dużą obniżkę. Nie jest jednak tak dobrze, żeby dostawca oferował swoje usługi całkiem za darmo. Zawsze jednak można wykorzystać darmowy okres próbny. Trwa on aż miesiąc, czyli 30 dni. W tym czasie obowiązuje gwarancja zwrotu kosztów. Innymi słowy, możesz korzystać przez cały miesiąc bez opłat. Do tego jeśli na koniec zrezygnujesz z tej usługi bez powodu, a i tak dostaniesz zwrot środków na konto.

Jak często pojawiają się nowe obniżki, oferty i ExpressVPN kupony?

Świeże ExpressVPN promo i ExpressVPN kupony pojawiają się tylko parę razy w roku. Z tego powodu naprawdę warto poświęcić nieco czasu na polowanie! Święta i dni zakupowych okazji takich jak Black Friday  i Cyber Monday to najlepszy czas na promocję. Koniecznie dodaj zakładkę do naszej strony z promocjami, jeśli polujesz na ExpressVPN promo. Na pewno znajdziesz na niej informacje o dostępnych zniżkach, gdy tylko się pojawią.

Marysia

Marysia to utalentowana pisarka, wyróżniająca się w tematach związanych z bezpieczeństwem online i sieciami VPN. Studiowała przetwarzanie informacji elektronicznej na Uniwersytet Jagiellońskii pracuje jako Analityk Reagowania na Zagrożenia, co wzmocniło jej ekspertyzę. Marysia czerpie przyjemność z dzielenia się swoją wiedzą z zakresu cyberbezpieczeństwa, udzielania porad i pomagania innym. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z nią pod adresem marysia@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl