antywirus mcafee

Nie ulega wątpliwości, że każdy potrzebuje ochrony przed wirusami. Szczególnie w 2024 roku, kiedy to cyberprzestępstwa stają się coraz bardziej popularne. Właśnie dlatego, nasza redakcja chciałaby przedstawić Ci niezawodny program antywirusowy McAfee. Dzięki antywirus McAfee Total Protection ochronisz nie tylko swój komputer, ale także inne urządzenia. Ochronę tą możesz rozszerzyć nawet na całą swoją rodzinę. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie funkcje ma w sobie program McAfee, a także dlaczego warto go zasubskrybować. Przedstawiamy rzetelną McAfee recenzja.

Przetestuj!
Wypróbuj Program antywirusowy McAfee za darmo

Antywirus McAfee Total Protection wychodzi ze swoimi funkcjonalnościami naprzeciw użytkownikowi. Kliknij tu, i przetestuj McAfee za darmo przez 30 dni!

Aktualizacja: 9 czerwiec 2024

Antywirus McAfee – podstawowe informacje

Program McAfee chroni swoich użytkowników już od ponad 30 lat! Firma ta założona został jako McAfee Associates w 1987 roku w Kalifornii. Lata później, bo w 2010 roku, przedsiębiorstwo zostało przejęte przez znaną firmę produkującą procesory – Intel. Od tego czasu działa ono właśnie pod flagą Intela. W 2024 roku, antywirus McAfee Total Protection pozostaje jedną z najbardziej znanych marek antywirusowych na rynku!

mcafee recenzja

To właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na napisanie McAfee recenzja. McAfree program antywirusowy oferuje niezwykle przydatne funkcjonalności, takie jak: oczywiście niezawodna ochrona przed wirusami i stale aktualizowana baza danych nowych zagrożeń, VPN, menadżer haseł, szyfrowana pamięć masowa oraz doskonała i szybka obsługa klienta. Przynajmniej tak podaje producent antywirus McAfee Total Protection. W naszej McAfee recenzja sprawdzimy, czy to aby na pewno prawda!

Kup Antywirus McAfee

Cena

W paragrafie tym przedstawimy oferty, jakie do dyspozycji daje nam antywirus McAfee Total Protection. Program antywirusowy McAfee ma 4 różne rodzaje subskrypcji. Oto antywirus McAfee cena:

program antywirusowy mcafee
Oczywiście, to nie wszystko. Antywirus McAfee Total Protection, tak jak każdy szanujący się antywirus, ma kilka poziomów subskrypcji. Kilka, czyli dokładnie trzy: Plus, Premium oraz Ultimate. Plus jest tą z najmniejszą ilością funkcjonalności, natomiast Ultimate – największą. Tak jak można przypuszczać, różnią się one od siebie ceną.

Kolejną ważną sprawą, która musi zostać omówiona w McAfee recenzja, jest wersja testowa. Program antywirusowy McAfee oferuje 30-dniową, darmową wersję próbną, którą można bezpłatnie ściągnąć z ich oficjalnej strony internetowej. Jest to świetny sposób na sprawdzenie czy antywirusowy program McAfee jest dla Ciebie.

Warto też pamiętać, że program McAfee na swojej stronie internetowej oferuje różne promocje. Dlatego też warto ją odwiedzać, aby nie przegapić żadnej świetnej okazji!

Podsumowanie – tabela

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci nawigację naszej McAfee recenzja, postanowiliśmy stworzyć krótkie podsumowanie. Oto ono.

CECHA WARTOŚĆ
Dostępne wersje Single, Individual, Family
Multi-login Do 1-10 urządzeń jednocześnie
Wspierane urządzenia Windows, macOS, Android, iOS, Firefox, Chrome, Safari, Edge
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30
Cena zaczyna się od 39,99 $ (3,33 $ za miesiąc)
Darmowy plan Niedostępne

Skan antywirusowy

Jedną z najważniejszych opcji dobrego antywirusa jest oczywiście opcja skanowania. W przypadku antywirus McAfee Total Protection opcja ta jest bardzo łatwa w obsłudze, nawet dla zapominalskich. Program antywirusowy McAfee oferuje bowiem opcje „ustaw i zapomnij”. Oznacza to, że użytkownik może ustawić skanowanie o danej porze w regularnych odstępach czasu, i po prostu o tym… zapomnieć! Jest to bardzo wygodne.

Skanowanie można też przeprowadzać oczywiście samodzielnie. Można wybrać kilka jego typów – skanowanie całego dysku, poszczególnych folderów lub po prostu poszczególnych plików. Antywirus McAfee Total Protection wychodzi ze swoimi funkcjonalnościami naprzeciw użytkownikowi, pozwalając na dużą dozę swobody w decydowaniu, co powinno zostać zeskanowane.

Ochrona w czasie rzeczywistym

Program antywirusowy McAfee oferuje oczywiście niezawodną ochronę przed wirusami i atakami hackerów w czasie rzeczywistym. I nic dziwnego – obok skanowania, jest to najważniejsza funkcja program mcAfee. Przyjrzyjmy się, jak to działa. Antywirus McAfee Total Protection na bieżąco konsultuje się z bazą danych zagrożeń i na bieżąco monitoruje, jakie strony internetowe odwiedzasz, a także, jakie pliki zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli wykryje, że jakieś działania lub pliki są podejrzane – zatrzymuje je, i Cię informuje. Jeżeli będziesz chciał pobrać zawirusowany plik, McAfee zatrzyma to działanie i plik taki nie zostanie zapisany. Dzięki temu, Twój komputer pozostanie wolny od wirusów i hackerów, a Ty możesz spać spokojnie!

Performance

Program antywirusowy McAfee niewątpliwie jest świetnym programem antywirusowym i bezbłędnie służy swojemu przeznaczeniu. Niemniej jednak, tak jak każde oprogramowanie, tak i McAfee ma swoje minusy… Jednym z największych usterek tego oprogramowania jest wpływ, jaki McAfee ma na Twój komputer. Niestety, ale McAfee zwalnia Twoją maszynę. Antywirus McAfee Total Protection, szczególnie podczas skanowania wszystkich plików, ma wpływ na jakiś pracy Twojego urządzenia i sprawia, że maszyna działa odrobinę wolniej, niż zazwyczaj. Można z tym walczyć na różne sposoby. Jednym z nich jest po prostu niekorzystanie z komputera, gdy McAfee skanuje Twój komputer. Skan taki możesz zaplanować na przykład co noc, gdy Ty będziesz spał. W ten sposób nie wpłynie to na Twoją pracę na komputerze.

Kup Antywirus McAfee

Instrukcja – instalacja krok po kroku

Nie wiesz, jak zainstalować program McAfee? Abyś nie miał z tym problemu, oto najlepsza instrukcja krok po kroku, która przeprowadzi Cię przez cały proces instalacyjny.

 1. Na początku zarejestruj się na oficjalnej stronie internetowej McAfee. To bardzo proste! Wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola w formularzu rejestracyjnym.
 2. Następnie musisz zweryfikować swój adres email. Na podany przez Ciebie adres email McAfee wysyła link, w który powinieneś kliknąć. To wszystko w kroku numer dwa!
 3. Następnie pobierz oprogramowanie McAfee.
 4. Otwórz pobrany instalator i zainstaluj antywirus McAfee Total Protection. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z instrukcjami w instalatorze.
 5. Po miesiącu użytkowania oprogramowania McAfee Twój darmowy okres próbny dobiegnie końca. Teraz możesz przejść na wyższą wersję premium tego program McAfee!

Inne funkcjonalności

 • Firewall – dzięki któremu nie zaatakują Cię wirusy z Internetu,
 • Monitoring dark web – nikt nie wykorzysta Twoich danych w „dark web”,
 • Ochrona przed kradzieżą,
 • VPN – wirualna sieć prywatna,
 • Cloud backup – kopia zapasowa Twoich plików w chmurze,
 • Menadżer haseł – wszystkie Twoje hasła w jednym miejscu,
 • Ochrona rodzicielska – dizęki której Twoje dziecko nie będzie mieć dostępu do nieodpowiednich stron,
 • Monitorowanie prywatności – uzyskasz powiadomienie, jeżeli ktoś ukradnie Twoją tożsamość,
 • Optymalizacja urządzenia – dzięki czemu Twój komputer będzie szybciej działał.

Czy antywirus McAfee jest trudny w obsłudze?

Wręcz przeciwnie! Antywirus McAfee Total Protection jest jednym z najłatwiejszych w obsłudze programów antywirusowych! Z prostymi zadaniami, takimi jak skanowanie lub włączenie/wyłączenie ochrony, większość użytkowników poradzi sobie za pierwszym podejściem! Produkt, jakim jest program  McAfee, według naszej McAfee recenzja, jest jednym z najprzyjemniejszych w obsłudze programów antywirusowych. Dlatego też w naszej McAfee recenzja dajemy mu najwyższą możliwą ocenę w tej właśnie kategorii.

antywirus mcafee total protection

Na jakie platformy dostępny jest antywirus McAfee?

Każda rzetelna ocena programu antywirusowego sprawdza, na jakie platformy jest on dostępny. Dlatego właśnie nasza McAfee recenzja o tym wspomina. Program antywirusowy McAfee jest tak naprawdę cross-platform. Oznacza to, że dostępny jest on na wszystkie możliwe platformy i urządzenia! Antywirus McAfee Total Protection działa na: Windows, macOS, Linux. Dostępny jest na smartfony: Android, iOS, na przeglądarki: Chrome, Firefox, Edge, Brave, Opera w formie wtyczki. Twórcy McAfee zdecydowanie wyszli naprzeciw użytkownikom!

Obsługa użytkownika

Program antywirusowy McAfee bardzo dba o swoich użytkowników i z tego powodu nasza McAfee recenzja jest tak pozytywna. To właśnie dbałość o użytkowników jest przecież najważniejsza w kontekście tworzenia oprogramowania.

McAfee Program antywirusowy udostępnia świetne wsparcie klienta, między innymi przez e-mail, live chat oraz telefon, co jest niespotykane! McAfee oferuje również obszerną sekcję FAQ, w której pokryte są najważniejsze pytania i odpowiedzi, jakie mogą pojawić się w trakcie użytkowania tego oprogramowania.

Kup Antywirus McAfee

Porównanie z innymi antywirusami

McAfee vs Norton

Ogólnie rzecz biorąc, oprogramowanie antywirusowe Norton 360 zawiera więcej zabezpieczeń i posiada więcej funkcji niż program antywirusowy McAfee. Z drugiej jednak strony, plany subskrypcji McAfee są jednak tańsze niż porównywalne plany Norton LifeLock. Przynajmniej te, które występują w ujęciu rocznym. Jeżeli interesuje Cię McAfee recenzja Norton 360, dostępna jest ona tu!

McAfee vs Bitdefender

Bitdefender ma doskonałe wyniki przy wykrywaniu złośliwego oprogramowania, mnóstwo dodatków i jedne z najtańszych planów na rynku. Jednak McAfee recenzja też jest dobra w porównaniu z Bitdefender! Bitdefender może być lepszym wyborem, jeśli szukasz prostego, ale konfigurowalnego programu antywirusowego, podczas gdy McAfee recenzja jest lepszą opcją, jeśli chcesz mieć VPN bez ograniczeń oraz w pełni funkcjonalną aplikację na iOS.

McAfee vs Malwarebytes

McAfee jest lepszy niż Malwarebytes w prawie wszystkich obszarach, w tym w szczególności w: prędkości, bezpieczeństwie, wydajności i dodatkowych funkcjach. Jeśli potrzebujesz niedrogiego program antywirusowy McAfee, który zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa w Internecie w 2024 roku, wybierz McAfee recenzja. Jest on zdecydowanie lepszej jakości!

Zakończenie

Mamy nadzieję, że wyjaśniliśmy Ci wszystkie aspekty, jakie pragnąłeś wiedzieć na temat McAfee recenzja i program antywirusowy McAfee. W naszej McAfee recenzja pokrywamy najważniejsze aspekty, na jakich zależy użytkownikom: testujemy pracę komputera z program antywirusowy McAfee, testujemy poziom bezpieczeństwa a także funkcjonalności antywirusa.

McAfee Antivirus
8.9 Wynik
McAfee Antivirus

Prywatność i ochrona
9
Funkcje
9
Szybkość i wydajność
8.5
Wartość pieniądza
8.5
Łatwość użycia
9.5
PLUSY
 • Szybko wykrywa zagrożenia
 • Prosty interfejs
 • Ochrona w czasie rzeczywistym
MINUSY
 • Spowalnia Internet
 • zabiera dużo pamięci
Marysia

Marysia to utalentowana pisarka, wyróżniająca się w tematach związanych z bezpieczeństwem online i sieciami VPN. Studiowała przetwarzanie informacji elektronicznej na Uniwersytet Jagiellońskii pracuje jako Analityk Reagowania na Zagrożenia, co wzmocniło jej ekspertyzę. Marysia czerpie przyjemność z dzielenia się swoją wiedzą z zakresu cyberbezpieczeństwa, udzielania porad i pomagania innym. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z nią pod adresem marysia@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl