Norton 360

norton antivirus opinie

Norton AntiVirus opinie to temat-rzeka! O linii produktów Norton słyszał chyba każdy, kto choć trochę interesuje się bezpieczeństwem swojego komputera oraz bezpiecznym przeglądaniem Internetu. Ten program antywirusowy od lat jest wiodącym produktem na rynku. I nie dzieje się tak bez powodu. Dzięki funkcjom takim jak menedżer haseł, oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, pamięć online, kontrola rodzicielska, nieograniczona usługa VPN i trzy różne poziomy ochrony tożsamości, a także doskonała ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, Norton opinie oferuje kompleksową ochronę Twojego komputera a także Twojej rodziny.

Skorzystaj!
Promocja na Norton Security - 70% ZNIŻKI!

Norton to najpełniejsza ochrona przed malware Jako nasz Czytelnik, możesz skorzystać ze specjalnej oferty na Antywirus Norton 360 już dziś.

Aktualizacja: 15 lipiec 2024

Antywirus Norton: podstawowe informacje

Norton AntiVirus opinie to oprogramowanie wyprodukowane oraz rozwijane przez amerykańskie przedsiębiorstwo NortonLifeLock Inc. Zostało ono założone 1982 roku, tak więc ma za sobą lata działalności na rynku cyberbezpieczeństwa. Obecnie, NortonLifeLock Inc. jest spółką akcyjną, a jej oddziały znajduję się aż w 40 krajach. Nazwa Norton nie jest również przypadkowa. Pochodzi ona od nazwiska samego założyciela firmy, Petera Nortona.

antywirus norton

Firma NortonLifeLock Inc. poświęca się ciągłemu rozwojowi nowego oprogramowania, które pomaga chronić dane oraz zapewnia bezpieczeństwo w Internecie. Obecnie, do usług. Oczywiście, głównymi produktami firmy NortonLifeLock jest oprogramowanie anywirusowe, Norton AntiVirus opinie Plus oraz Norton 360 Standard opinie. W tym artykule zajmiemy się omówieniem tego właśnie oprogramowania.

Antywirus Norton: cena

Rozmawiając na temat ceny oprogramowania Norton 360 opinie mogą być podzielone. Wielu Polaków preferuje bowiem darmowe rozwiązania. Niestety, w kwestii bezpieczeństwa, czasem trzeba, a nawet i warto jest zapłacić. Szczególnie, jeśli płacimy za Norton AntiVirus opinie są o nim tak dobre! Oto, jak wygląda kwestia cen oprogramowania Norton.

Przede wszystkim płacąc za Norton 360 opinie, płacimy aż za dziewięć produktów antywirusowych. Ochrona ta jest kompletna, ponieważ produkty z rodziny Norton chronią zarówno komputery jak i urządzenia mobilne należące do jednego gospodarstwa domowego.

Jak już wspomnieliśmy, nie ma bezpłatnego oprogramowania Norton, istnieje natomiast 60-dniowa gwarancja satysfakcji na płatne produkty. Jeżeli Norton AntiVirus opinie nie ochroni Twojego komputera w 100%, możesz uzyskać zwrot pieniędzy.

norton 360 opinie

Podstawowy program Norton AntiVirus Plus chroni pojedynczy komputer PC lub Mac i współpracuje z systemami od Windows 7 do 10. Nieoficjalnie, program ten działa również na Windows XP i Windows Vista. AntiVirus Plus oferuje funkcje zwykle zarezerwowane dla droższych pakietów, w tym dwukierunkową zaporę ogniową, menedżer haseł i oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych z 2 GB przestrzeni dyskowej online.

Wyższą wersją podstawowego produktu jest Norton 360 Standard, który chroni pojedynczy komputer PC, Mac, telefon lub tablet. Ma on zwiększoną pamięć online do 10 GB, a w systemie Windows obejmuje ochronę bankowości online i ochronę kamerki internetowej.

Jeżeli zobowiążesz się zakupić program Norton AntiVirus opinie na więcej niż jeden rok, pierwszy rok przeważnie będzie kosztował o wiele taniej, aniżeli kolejne lata.

Antywirus Norton: podsumowanie w tabeli

Jak widać już w tej chwili, Norton 360 opinie to bardzo rozbudowane oprogramowanie z wieloma funkcjonalnościami. Domyślamy się, że może akurat nie masz wystarczająco dużo czasu, aby zagłębiać się w dokładny opis każdej funkcjonalności. Dlatego też postanowiliśmy Ci pomóc! W poniższej tabeli zebraliśmy najważniejsze funkcje oprogramowania Norton wraz z naszą oceną!

CECHA WARTOŚĆ
Dostępne wersje Norton 360 Standard, Norton 360 Deluxe, Norton 360 Premium
Multi-login Do 1-∞ urządzeń jednocześnie
Wspierane urządzenia Windows, macOS, Android, iOS
Gwarancja zwrotu pieniędzy 60
Cena zaczyna się od 39,99 $ (3,33 $ za miesiąc)
Darmowy plan Niedostępne

Oferta specjalna Norton AntiVirus

Antywirus Norton: bezpieczeństwo

Skanowanie

Jeżeli przypuszczasz, że Twój komputer został zainfekowany przez wirusa, powinieneś przeprowadzić skanowanie komputera. W oprogramowaniu Norton 360 opinie istnieją trzy opcja skanowania: skanowanie manualne, skanowanie błyskawiczne i skanowanie pełne. Zazwyczaj skanowanie pełne jest czymś, co użytkownik uruchamia ręcznie po wstępnym skanowaniu przeprowadzonym podczas instalacji samego oprogramowania antywirusowego. Norton AntiVirus opinie działa w ten sam sposób. Domyślnym skanowaniem uruchamianym przez Norton 360 opinie jest skanowanie błyskawiczne. W większości przypadków to wystarczy, jeśli Twój program antywirusowy pozostanie aktywny i jest na bieżąco zaktualizowany.

Ochrona

W istocie, jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Windows, ochrona zapewniana przez Norton Antywirus jest silnie oparta na firewallu firmy Microsoft. Korzysta on bowiem z tego samego silnika, co sam system Windows. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ baza danych firmy Microsoft z najnowszymi rodzajami wirusów jest aktualizowana kilka razy dziennie. Dzięki temu zachowuje skuteczność w przypadku pojawiania się nowych zagrożeń. Jednak Norton 360 opinie ma również dodatkowe funkcje heurystyczne, co oznacza, że ​​zawsze obserwuje i „słucha” plików na dysku twardym, aby wykryć nietypowe zachowanie. Pomaga to zapewnić ochronę przed atakami typu Zero-Day, dla których sama definicja wirusa jeszcze nie istnieje.

Antywirus Norton: wpływ na pracę komputera

Norton AntiVirus opinie nie zajmuje zbyt wiele zasobów systemowych w tle. Tak więc samo monitorowanie, czy złośliwe oprogramowanie nie przedostaje się do naszego sprzętu nie ma dużego wpływu w kwestii wydajności Twojego komputera. Natomiast można zobaczyć znaczącą różnicę, podczas gdy Norton 360 opinie aktywnie przeprowadza skanowanie Twojego systemu. W takiej sytuacji zaobserwujesz spadek wydajności maszyny. Natomiast Norton 360 opinie przewidział w tej sytuacji rozwiązanie: skanowanie można ustawić tak, aby było uruchamiane poza godzinami Twojej pracy, tak więc na przykład w nocy!

Antywirus Norton: instalacja

Proces instalacji Norton rozpoczyna się od ściągnięcia instalatora, który ma 3,5 MB. Po zaakceptowaniu umowy licencyjnej produktu, właściwe oprogramowanie zostanie pobrane i uruchomiona zostanie instalacja samego Norton AntiVirus opinie.

Instalacja Norton 360 opinie zajmuje około 10 minut. Czas ten się wydłuży, jeżeli będziesz chciał zainstalować dodatkową ochronę LifeLockID, ponieważ musisz odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących Twojej tożsamości.

norton antivirus opinie

Podczas samej instalacji, będziesz musiał również założyć konto, które zdeterminuje Twój rodzaj subskrypcji. Podczas rejestracji będziesz proszony o podanie typowych informacji, takich jak imię, adres e-mail i hasło. Następnie, będziesz musiał potwierdzić swój adres e-mail klikając w link wysłany w wiadomości przez Norton Antywirus. Logując się do swojego konta, będziesz miał również możliwość rozszerzenia obecnej wersji Norton 360 opinie do wersji Premium (Norton 360 Deluxe opinie), jeżeli będziesz zadowolony z działania oprogramowania.

Oferta specjalna Norton AntiVirus

Antywirus Norton: funkcjonalności

W zależności od tego, jakiej wersji oprogramowania Norton 360 opinie używasz, będziesz miał dostęp do następujących funkcjonalności.

 • VPN – czyli Wirtualna Sieć Prywatna (Virtual Private Network). Dzięki niej Twoje połączenie będzie szyfrowane, a Ty nie musisz się martwić o używanie Internetu na przykład w kawiarni, używając w tym celu publicznej sieci Wi-Fi. Dzięki VPN będziesz też mógł oglądać portale streamingowe z całego świata – Hulu, Netflix i wiele, wiele więcej,
 • Monitorowanie sieci DarkWeb – sieć Dark Web to „ciemna strona Internetu”. Prawdopodobnie nawet nie wiesz, w jaki sposób tam się dostać, a co dopiero, jak z niej korzystać. W Dark Web użytkownicy często sprzedają nielegalne przedmioty i/lub usługi. Na szczęście, antywirus Norton monitoruje nawet i Dark Web,
 • Firewall – Firewall chroni przed niechcianymi włamaniami do Twojego komputera. Norton AntiVirus opinie chroni Twój komputer przed nieautoryzowanym dostępem za pomocą antywirus Norton Smart Firewall, będącego częścią zaawansowanej technologii zabezpieczeń AntiVIrus Norton,
 • Cloud – Cloud to tak zwana „chmura”, czyli dysk umieszczony na serwerze. AntiVirus Norton automatycznie chroni Twoje pliki przed zniknięciem, tworząc ich kopię zapasową i przesyłając ją właśnie na Cloud,
 • Menadżer haseł – menadżer haseł to funkcjonalność, dzięki której nie będziesz musiał zmagać się z faktem, że nie pamiętasz swojego hasła! Norton będzie je trzymał w bezpiecznym miejscu, natomiast Twoim jedynym zadaniem będzie zapamiętanie jednego hasła – hasła do Norton 360 opinie,
 • Kontrola rodzicielska – dzięki tej funkcjonalności Twoja pociecha nie będzie miała dostępu do treści, które są dla niej lub jego nieodpowiednie. Sam możesz decydować, co chcesz pokazywać swojemu dziecku,
 • Optymalizacja urządzeń – Norton 360 opinie zajmuje się też optymalizacją pracy twojego komputera. Analizuje działania dysku jak i procesora, dzięki czemu Twój komputer będzie działał sprawniej,
 • Monitorowanie prywatności i ochrona tożsamości – antywirus Norton monitoruje, kto posługuje się Twoimi danymi, takimi jak: Twoje imię i nazwisko, Twój adres czy Twój numer karty kredytowej. Dzięki tej funkcjonalności, masz kontrolę nad tym, czy ktoś się za ciebie nie podszywa.

Norton AntiVirus: User Experience

Po pierwszej instalacji, Norton AntiVirus wyświetla pulpit nawigacyjny. Tradycyjnie, zawiera łącza do najczęściej używanych funkcji, w tym zabezpieczeń, zabezpieczeń internetowych, kopii zapasowych, wydajności i My Norton. Kliknij dowolny z tych przycisków, aby przejść do wybranej przez siebie kategorii. Inne funkcje i możliwości są dostępne poprzez Ustawienia. W Ustawieniach użytkownicy mogą zaglądać do kontroli antywirusowych, ustawień zapory, kontroli antyspamowych, planowania zadań, ustawień administracyjnych i kopii zapasowych, oraz każdą z tych funkcji dopasowywać i ustawiać według swoich potrzeb.

Dzięki pulpitowi nawigacyjnemu, nawet początkujący użytkownik nie będzie miał problemu z korzystaniem z aplikacji Norton. Jest ona przejrzysta, a każda funkcja jest intuicyjna i dobrze opisana na ich stronie internetowej.

Antywirus Norton: wymagania instalacyjne

Norton 360 opinie głoszą, że działa on zarówno na komputerach Mac jak i Windows. Co więcej, Norton dostępny jest nawet na system operacyjny Linux! Ale to nie wszystko. Ten program antywirusowy działa również na urządzenia mobilne, zarówno te z systemem Android jak i iOS. Rozszerzenia do przeglądarek dostępne są do Google Chrome, Mozzilla Firefox oraz Microsoft Edge. Antywirus Norton to prawdziwie uniwersalny program!

Antywirus Norton: obsługa klienta

Interfejs Norton AntiVirus opinie zawiera bezpośrednie łącze do witryny pomocy technicznej firmy, a wszystkie produkty firmy obejmują pełną pomoc techniczną 24/7. Możesz skontaktować się z technikami przez telefon, czat online lub e-mail. Witryna pomocy technicznej firmy Norton zawiera wiele opcji samoobsługi, w tym filmy instruktażowe, również zawierające przewodnik po instalacji oprogramowania.

Konkurencja do Norton Security

norton security

Opinie o konkurencji dla popularny antywirus Norton są podzielone. Żaden z konkurentów Nortona nie oferuje tak kompleksowego podejścia do bezpieczeństwa, jak sam Norton. Jego główni rywale: Kaspersky i McAfee, choć mają dobre produkty, to w niektórych obszarach wciąż nie mogą dorównać Nortonowi. Dlatego też ze wszystkich dziś dostępnych rozwiązań na rynku, Norton 360 opinie są po prostu najlepsze.

Oferta specjalna Norton AntiVirus

Zakończenie

Czy Norton to dobry antywirus? Teraz już znasz odpowiedź! Bazując na naszej recenzji, Norton to jesten z najlepszych antywirusów na rynku, w dodatku z całą masą pomocnych funkcjonalności oraz prostym w obsłudze interfejsem użytkownika. Jeżeli chcesz chronić swój komputer odpowiedzialnie, kup Norton! A ponieważ jesteś naszym czytelnikiem, mamy dla Ciebie promocje.

8.7 Wynik
Norton 360

Prywatność i ochrona
9
Funkcje
9
Szybkość i wydajność
9
Wartość pieniądza
9.5
Łatwość użycia
9
PLUSY
 • Łatwa instalacja i serwis
 • Jakość funkcjonalności
 • Skuteczna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem
MINUSY
 • Brak darmowej wersji
kate

Klaudia, radca ds. Prywatności i Cyberbezpieczeństwa, to pasjonatka pisania, eksplorująca nowe technologie, ze szczególnym zainteresowaniem bezpieczeństwem cybernetycznym. Jej odkrycie stron VPN i blogów o bezpieczeństwie online poszerzyło jej wiedzę w tej dziedzinie. Posiadając wykształcenie z zakresu Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytet Warszawski, wykorzystuje swoją wiedzę do tworzenia artykułów na stronę internetową, co pozwala jej pomagać wielu ludziom. W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z nią pod adresem klaudia@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl