ZenMate VPN

zenmate vpn opinie

W tym artykule opiszę VPN, który powstał w Niemczech. Jest bardzo popularny w Turcji (ponad 40 milionów użytkowników). Twórcy zaczynali od rozszerzenia ZenMate do Chrome i Firefox. Dodatek ZenMate opinie zebrał bardzo dobre, co skłoniło deweloperów do uruchomienia usługi VPN. ZenMate recenzja będzie pomocna, aby dowiedzieć się od głównych funkcjach, które oferuje ta sieć VPN.

Idź do ZenMate VPN
Wypróbuj plugin i używaj VPN dla ochrony swoich urządzeń!

Polecany dla szukających prostego rozwiązania, które szyfruje dane i pozwala na strumieniowanie.

Aktualizacja: 21 kwiecień 2024

ZenMate oferuje coraz więcej

Próbowałem ich usług kilka lat temu, kiedy mowa była o rozszerzeniu do przeglądarki internetowej, ale nie byłem pod wrażeniem. Uznałem, że nie oferuje wystarczającej liczby funkcji, aby powstała ZenMate VPN recenzja. I postanowiłem nie poświęcać tematowi zbyt wiele czasu.

Czasy się zmieniły i usługa należy teraz do CyberGhost, dlatego postanowiłem dać im drugą szansę. Skontaktowałem się z ich zespołem. Przede wszystkim chciałem uzyskać wersję próbną do testów. Następnie pomyślałem, że wypadałoby uzyskać wyjątkową zniżkę dla naszych czytelników. ZenMate VPN opinie ma dobre, bo postawili na wydajność serwera i łatwość użytkowania.

ZenMate opinie ma świetne, chociaż to nie jest VPN z pełnym zestawem ustawień. Jeśli potrzebujesz w pełni konfigurowalnego oprogramowania, powinieneś znaleźć inną usługę. Jednakże w kategorii VPN typu plug and play dla zwykłych użytkowników jest to obecnie jedna z najlepszych sieci VPN. Rzeczywiście, za pomocą kilku kliknięć będziesz w stanie uzyskać dostęp do treści z geolokalizacją oraz zaszyfrować i chronić swoje połączenie.

Idź do ZenMate VPN

Plany i ceny ZenMate VPN

zenmate vpn recenzja

ZenMate VPN oferuje 3 klasyczne plany: miesięczny, dwuletni lub roczny. Cena ich rocznego pakietu jest bardzo konkurencyjna, szczególnie przy nielimitowany jednoczesnych połączeniach!

Ich miesięczna cena była kiedyś dość droga – była prawie taka sama jak ExpressVPN (ale z mniejszą liczbą funkcji). Zmniejszyli jednak cenę o prawie 20%. Jeśli jednak naprawdę chcesz zaoszczędzić na subskrypcji, powinieneś wybrać ich abonament roczny.

Chociaż nie ma już bezpłatnego okresu próbnego, możesz wypróbować ZenMate VPN bez ryzyka przez 30 dni, ponieważ oferują gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz płacić za pomocą PayPal lub kartą debetową / kredytową.

Kiedyś ZenMate VPN oferował bezpłatny plan, który niestety nie jest już dostępny. Jednak nadal istnieje sposób na korzystanie z usługi za darmo: zainstaluj rozszerzenie przeglądarki internetowej.

Uwaga: dostawca ten używa dolara amerykańskiego jako domyślnej waluty, a cena, którą wyświetlamy w walucie lokalnej, może się różnić w zależności od kursu wymiany. Aby uzyskać najnowszą cenę, kliknij zdjęcie powyżej.

Idź do ZenMate VPN

Podsumowanie

CECHA WARTOŚĆ
Zero logów? Tak, Twoje dane i tożsamość są bezpieczne
Działa z torrentami? Tak
Netflix US, FE, DE, UK
Wielokrotne logowanie 5 jednoczesne połączenia
Kraje objęte 74+
Obsługiwany system operacyjny Windows, macOS, Linux, Android, iOS
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni
Protokoły OpenVPN (TCP, UDP), L2TP, PPTP
Dane o ruchu Nieograniczony
Szyfrowanie Mocny: wojskowy AES 256 bitów
Adresy IP Nieujawnione
Serwery 3 500+

Korzystanie z ZenMate VPN

Netflix

Szukając najlepszej sieci VPN, powinieneś sprawdzić, czy dostawca może ominąć ograniczenia geograficzne. ZenMate opinie ma tak dobre, bo utrzymuje wyspecjalizowane serwery w celu odblokowania głównych platform streamingowych.

Ponadto prędkości są na tyle dobre, że wystarczają do oglądania transmisji strumieniowanej online w wysokiej rozdzielczości.

Jedną z tych platform jest Netflix.

Jeśli więc chcesz oglądać amerykański serwis Netflix i uzyskać dostęp do ich ogromnego katalogu, możesz wykupić ich usługę VPN już teraz!

P2P, torrenty i logi

ZenMate VPN opinie zbiera głównie w Niemczech, gdzie został wyprodukowany. Dzięki temu otrzymujesz słynny Deutsche Qualität. Niemcy są jednym z niewielu krajów europejskich, w których obowiązują surowe przepisy dotyczące prywatności. Przepisy te zabraniają nawet przechowywania logów użytkowników. W rezultacie ZenMate VPN nie jest zobowiązana do zbierania danych ani przekazywania ich do dowolnego rodzaju instytucji trzecich.

Jednak niemieckie władze należą do najtrudniejszych w przypadku torrentów i P2P. Czy wpływa to na warunki i zasady korzystania?

Nie wiem.

Dostawca nie wspomina nigdzie, gdzie użytkownicy mogą lub nie mogą pobierać plików torrent. Ja próbowałem pobrać kilka rzeczy przy użyciu protokołu P2P: torrenty nie są zablokowane!

Funkcje ZenMate VPN

Wyłącznik awaryjny

„Kill Switch” to niezbędna funkcja, która chroni Cię przed złapaniem podczas korzystania z VPN. Zapobiega ujawnieniu Twoich prawdziwych adresów IP w momencie, gdy połączenie zostanie przerwane z siecią VPN.

Innymi słowy, ta funkcja umożliwia połączenie z Internetem tylko przez połączenie szyfrowane.

EverSecure

Funkcja EverSecure pozwala ZenMate VPN łączyć się automatycznie, nawet jeśli usuniesz go z aplikacji działających w tle.

Jeśli więc masz zwyczaj korzystania z Internetu bez włączania sieci VPN, to właśnie ta funkcja eliminuje ręczne włączania szyfrowanego połączenia.

Monitorowanie lokalizacji

Ta funkcja zapewnia korzyści, którymi cieszy się Twój prawdziwy adres IP bez odłączania sieci VPN lub udostępniania prawdziwego adresu IP. Pomaga to użytkownikom na wiele sposobów i możesz:

  • Uzyskać dostęp do lokalnych kont bankowych bez blokowania (i wykrycia podejrzanych logowań)
  • Korzystać z aplikacji wymagających technologii GPS bez żadnych problemów.

Jest to przydatna funkcja dla użytkowników, którzy chcą uzyskać dostęp do treści niedostępnych w ich lokalizacji i jednocześnie odwiedzać lokalne witryny.

Ochrona przed wyciekiem DNS

Czasami system Windows (głównie) wysyła żądania DNS do dostawcy usług internetowych i ujawnia Twoje działania online. I tu pojawia się ochrona przed wyciekiem DNS ZenMate VPN.

Ta funkcja zapewnia, że ​​wszystkie Twoje żądania przechodzą tylko przez szyfrowane połączenie.

Klient Windows

Prosty i przejrzysty interfejs

Po otwarciu klienta (po zalogowaniu) ZenMate VPN oferuje połączenie z najszybszym serwerem dla Twojej lokalizacji. I zawsze możesz wybrać inny kraj, klikając odpowiedni przycisk.

zenmate interfejs

Klikając ikonę gwiazdki po prawej stronie klienta, możesz dodać kraje do ulubionych. W ten sposób będą wyświetlane na górze listy.

Kilka standardowych ustawień

Jeśli chcesz rozpocząć szyfrowane połączenie dzięki jednemu kliknięciu przycisku, to ta sieć VPN jest dla Ciebie!

ustawienia oprogramowania

Ale jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem o określonych potrzebach, ta usługa VPN może nie być wystarczająca. To dlatego, że nie można go skonfigurować na stałe na routerze, zmienić protokołu lub portu ani dostosować ustawień.

Możesz jedynie zdecydować, czy połączenie VPN rozpocznie się przy uruchomieniu komputera oraz aktywować funkcję Kill Switch.

Pozostałe aplikacje

Możesz pobrać rozszerzenia przeglądarki ZenMate VPN dla strony internetowej Opera, Firefoks i Chrome. Następnie, korzystając z jednej z tych przeglądarek, możesz aktywować połączenie VPN za darmo bez żadnych ograniczeń przepustowości. Jednak połączenia prywatnego można używać tylko w przeglądarkach i nie obejmuje ono całego systemu.

W wersji płatnej możesz zainstalować usługę na wszystkich systemach operacyjnych: Androidzie, iOS, MacOS i Windows. ZenMate VPN jest w 100% kompatybilny z OpenVPN.

Obsługa klienta – ZenMate opinie

Producent nie zapewnia użytkownikom czatu na żywo w celu uzyskania natychmiastowej pomocy. Jeśli musisz się skontaktować z działem obsługi, jedynym sposobem jest skorzystanie z poczty e-mail. Odpowiedź może zająć trochę czasu.

ZenMate opinie ma dobre, bo możesz znaleźć odpowiedź na większość pytań na ich stronie. Możesz skorzystać też z ich samouczków, albo wątków obecnych klientów.

Wnioski

ZenMate VPN opinie zbiera tak dobre, bo jest jednym z najlepszych dostawców usług VPN. Zapewnia wiele funkcji bezpieczeństwa, a także dobrą niezawodność i duże prędkości połączenia.
Chociaż serwerów jest niewiele, lokalizacje są inteligentnie dobrane.

Dzięki ochronie przed wyciekiem DNS, zasadą Kill-switch i zasadą zero logów, możesz swobodnie przeglądać internet bez obawy o naruszenie Twoich prywatnych danych. Mi najbardziej podoba się funkcja monitorowania lokalizacji, która naprawdę poprawiła moje doświadczenia z ZenMate VPN.

8.8 Wynik
ZenMate VPN recenzja

Prywatność i ochrona
10
Funkcje
10
Szybkość i wydajność
9
Wartość cena
8
Łatwość użycia
10
PLUSY
  • Szybki
  • Brak logów
  • Łatwy w obsłudze
  • Działa P2P
MINUSY
  • Mało ustawień
  • Odrobinę drogi
piotr

Piotr, były menedżer marketingu online, kontynuował studia z zakresu analiza danych na Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, zdobywając wszechstronną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie cyfrowej. Z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą na tym blogu, szczególnie skupiając się na fascynujących i ryzykownych aspektach Internetu, w tym kwestiach prywatności. Mottem Piotra jest podkreślenie ważności ochrony danych osobowych zarówno w świecie offline, jak i online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało wyślij wiadomość na adres piotr@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl