vyprvpn recenzja
VyprVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN, które pomijają cenzurę. Zapewnia to własność DNS, a co najważniejsze, własny, opatentowany protokół połączeń Chameleon ™. Dlatego jest idealny, gdy podróżujesz do Chin, Rosji, Korei Północnej lub Turcji. Co więcej, firma Vypr VPN koncentruje się teraz na grach, aby poprawić swoje doświadczenie w grach online. Przeczytaj pełną wersję o usłudze poniżej.

Idź do VyprVPN
Zadbaj o bezpieczeństwo i prywatność z VyprVPN

VyprVPN zapewnia bezpieczne i wydajne połączenia. Przetestuj teraz z 50% rabatem i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Aktualizacja: 18 lipiec 2024

VyprVPN dla Twojej Prywatność i Wolności Online

Głównym celem Vypr VPN jest zwiększenie prywatności i bezpieczeństwa oraz ominięcie sieci ograniczających i narzucających cenzurę. Dlatego pracują nad w pełni zautomatyzowanym rozwiązaniem, które oferuje najlepsze dostępne funkcje.

W rzeczywistości ich sieć, ponad 700 serwerów, zapewnia najszybsze prędkości dla użytkowników na całym świecie. Dzięki temu możesz odblokować większość treści o ograniczonym zasięgu i cieszyć się oglądaniem amerykańskiego Netflixa.

Wreszcie usługa jest dostępna na większości platform dzięki rodzimym aplikacjom!

Vypr VPN cena i pakiety

VyprVPN cena i pakiety

Chociaż większość VPN oferuje takie same pakiety z różnymi czasami subskrypcji, ta usługa oferuje 2 pakiety o różnych funkcjach. Pakiet standardowy zawiera tylko 3 jednoczesne połączenia. Pakiet premium zawiera protokół Chameleon wraz z 5-cioma jednoczesnymi połączeniami.

Po wybraniu pakietu możesz wybrać czas trwania subskrypcji: co miesiąc lub co roku. Dzięki rocznej subskrypcji możesz zaoszczędzić prawie 50% miesięcznie.

Mimo że jest o 30% tańszy, pakiet standardowy jest nonsensem. W rzeczywistości ma tylko 3 jednoczesne połączenia i nie ma protokołu Chameleon ™. Dlatego też, jeśli jesteś zainteresowany ze względów bezpieczeństwa lub ominięcie cenzury, potrzebujesz ich wyłącznego, opatentowanego protokołu. Tak więc ich pakiet premium!

Idź do VyprVPN

Podsumowanie o usłudze

CECHA WARTOŚĆ
Zero logów? Tak, Twoje dane i tożsamość są bezpieczne
Działa z torrentami? Tak
Netflix US, UK, FR, CA, AU, DE
Wielokrotne logowanie 5 jednoczesne połączenia
Kraje objęte 73+
Obsługiwany system operacyjny Android, iOS, Windows, MacOs
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni
Protokoły WireGuard, robust VPN,IPsec, OpenVPN, Chameleon
Dane o ruchu Nieograniczony
Szyfrowanie Mocny: wojskowy AES 256 bitów
Adresy IP 200 000+
Serwery 700+

Wideo-recenzja

Początki korzystania z sieci VPN Vypr

Oglądanie amerykańskiego Netflix VyprVPN

Przy takich funkcjach  Netflix VyprVPN oczywiście odblokuje amerykański Netflix. Ale nie tylko: dostępne są inne angielskojęzyczne wersje, takie jak kanadyjski, australijski lub holenderski Netflix. Krótko mówiąc, gdziekolwiek znajdziesz serwer VPN!

vyprvpn netflix

Wystarczy wybrać serwer w kraju biblioteki, którą chcesz oglądać, połącz się i obejrzyj Netfflix. I to tyle! Spójrz na tabelę na stronie głównej, aby zweryfikować zgodność VPN z Netflix. W istocie, gdy wojna Netflix prowadzi działalność w sieciach VPN, może się zmieniać wraz z upływem czasu.

Oprócz odblokowania zawartości strumieniowej, VyprVPN może zwiększyć wydajność transmisji strumieniowej i osiągnąć szybsze prędkości transmisji. Dzięki temu możesz cieszyć się Netflix w najwyższej rozdzielczości.

Polityka przechowywania danych & Torrent

VyperVPN jest już oficjalnie VPNem nie logującym danych. Nie zapisuje żadnych informacji o aktywności użytkownika ani metadanych o połączeniu przez VPN (znaki czasu, transfer, adres IP). Z tego powodu użytkownik może czuć się bezpiecznie i pozostać anonimowym w sieci.

Co więcej, VyperVPN umożliwia już dzielenie się plikami przez P2P i korzystanie z torrentów. Jeśli zatem planujesz pobierać pliki przez torrenty, powinieneś rozważyć wybór tego VPNa. Także dlatego, że oferuje bardzo szybki transfer.

Idź do VyprVPN

Najważniejsze Funkcje VyprVPN

Protokół Chameleon™

W krajach mocno cenzurowanych (np. w Chinach, Iranie, Turcji, Korei Północnej lub w Rosji) mogą wystąpić problemy z łączeniem się z Internetem. Nawet przy użyciu VPN. Ponieważ rządy tych krajów prowadzą wojnę VPN. Dlatego też zawsze działają najlepszymi możliwymi  sposobami ograniczania dostępu użytkowników do internetu.

vyprvpn chameleon

Chociaż protokół OpenVPN znacznie zmniejsza cenzurę rządu, nie chroni Cię przed głęboką inspekcją pakietów (DPI).

W rezultacie firma VyprVPN postanowiła opracować i opatentować własny protokół. Używa on OpenVPN, ale z dodatkową ochroną poziomu, która przetwarza pakietowe metadane. Ten nowy protokół Chameleon zapobiega DPI, blokowaniu VPN i dławieniu.

VyprDNS

Po podłączeniu do internetu potrzebny jest serwer DNS do tłumaczenia nazw domen (aby uzyskać przyjazne dla użytkownika adresy, np. prywatnoscwsieci.pl). Najprawdopodobniej używasz serwerów DNS Usługodawcy Internetowego. Dlatego Twój Dostawca Usług Internetowych zna całą Twoją aktywność online.

vyprdns

Chociaż można zmieniać serwery DNS za pomocą usług Google DNS lub OpenDNS, VyprDNS oferuje więcej korzyści. Przede wszystkim nie ma protokołów DNS. Więc Twoja aktywność online jest wyłącznie Twoja. Możesz też ominąć całą cenzurę DNS. Wreszcie możesz uzyskać dostęp do otwartego Internetu. Rzeczywiście, Google DNS i inni ograniczają dostęp do stron, które uznają za niebezpieczne lub nielegalne. Ale nie VyprDNS, który wymusza politykę zerowej cenzury.

Zapora VyprVPN NAT Firewall

Podczas subskrypcji, VyprVPN zawiera zaporę NAT firewall. Niezależnie od tego, czy twój  komputer ma firewall, czy nie, zapora sieci NAT jest dobrą ochroną przed niechcianym ruchem. W rzeczywistości klient sieci VPN blokuje wszelkie połączenia, które mogą próbować uzyskać dostęp do urządzenia bez żądania użytkownika.

Ponadto jest to bezproblemowe: nie musisz niczego skonfigurować w urządzeniu. Ponieważ zapora NAT jest bezpośrednio instalowana i konfigurowana na serwerach, zapewnia VyprVPN opinie o najwyższej jakości usług.

Wyłącznik Awaryjny (Kill Switch)

Mając do czynienia z IT, wszystko może się zdarzyć. Rzeczywiście, połączenie VPN może spaść na chwilę nawet przy najlepszej sieci VPN. A kiedy to się zdarzy, przez większość czasu system operacyjny łączy się ze standardowym połączeniem. Dlatego znów jesteś na celowniku. Więc jeśli pobierałeś torrenty, jest możliwe wyśledzenie Twojego prawdziwego adresu IP.

Ale z wyłącznikiem Kill Switch, jesteś objęty ochroną. Zapobiega on wszelkim aplikacjom przesyłania i odbierania danych, podczas gdy połączenie VPN jest wyłączone. Więc nie ma przecieku DNS lub IP. Jesteś chroniony, dopóki nie zostanie ponownie nawiązane połączenie VPN.

Oprogramowanie

VYPR VPN Interfejs Windows

Łatwość obsługi zapewnia VyprVPN opinie świadczące o najwyższej klasie. Nic w tym dziwnego, skoro program jest bardzo łatwy w instalacji i obsłudze. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, żeby przejść przez wszystkie procesy związane z pobieraniem programu i instalacją na systemie Windows. Dostawcy VPN postarali się, żeby wszystko było możliwe najbardziej klarowne. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia w obsłudze programów tego typu, ponieważ chce skorzystać tylko z Netflix VyprVPN – nie musi się niczym przejmować. Program automatycznie wybierze najszybszy serwer i połączy się z nim. W tym przypadku obsługa polega jedynie na uruchomieniu programu.

oprogramowanie vyprvpn

Aplikacja została zaprojektowana w interesujący sposób. To małe okienko ze wszystkimi najważniejszymi opcjami. VyprVPN roku najnowszego wyświetla na swoim ekranie aktualnie podłączony serwer, przycisk odpowiadający za zmianę serwera oraz za połączenie lub odłączenie. W dolnym pasku znajdują się 3 dodatkowe opcje. Są to „customize” odpowiadający za wejście w bardziej zaawansowane opcje, „connection” gdzie znajdują się informacje o aktualnym łączu oraz „servers” – lista z dostępnymi serwerami.

Obsługa całego programu jest prosta i przyjemna. Nowoczesne rozwiązania, które są odpowiedzią na wymagania użytkowników, doskonale się sprawdzają i każdy poczuje się tutaj doskonale już od pierwszych chwil. Przystępność zarówno dla nowych, jak i zaawansowanych użytkowników zapewnia VyprVPN opinie o najwyższej klasie usług.

Ustawienia klienta Windows usługi VPN

Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą przejść w opcje, które zapewniają Vypr VPN opinie, mówiące o nich bardzo dobrze. Można konfigurować wszystkie najważniejsze aspekty działania programu. Twórcy zadbali o to, żeby bez względu na to, czy ktoś korzysta z Netflix VyprVPN, czy chce po prostu poprzeglądać strony – zawsze może dostosować program w taki sposób, żeby był możliwie najbardziej użyteczny. Oczywiście nie jest to bezwzględnym wymogiem, ponieważ bez konfigurowania także da się wszystko zrobić. Jest to jednak ukłon w stronę tych wszystkich, którzy lubią mieć jeszcze większą kontrolę nad wszystkim.

Ustawienia z VyprVPN roku najnowszego zostały podzielone na kilka zakładek. Dzięki temu poruszanie się po nich jest jeszcze łatwiejsze.

 • Connection – ustawienia związane z łączeniem z serwerami.
 • Protocol – wybór i konfiguracja możliwości protokołów szyfrowania połączenia.
 • DNS – ustawienia związane z DNS (istotne, jeśli chcemy się konkretnie zabezpieczyć przed jego wyciekiem)
 • Geeral – podstawowe ustawienia funkcji usługi. To Właśnie tutaj użytkownicy najczeście dostosowują program do swoich potrzeb.
 • Advanced – zaawansowane ustawienia, które nieznacznie zmieniają działanie programu. Zakładka służąca użytkownikom, którzy mają duże doświadczenie z VPN.
 • Account – opcje konta. Możliwość zalogowania, wylogowania i zapisania swojego konta.

Użytkownicy bardzo chwalą sobie duże możliwości tej usługi, co przekłada się na to, że VyprVPN roku ostatniego znajduje uznanie w coraz szerszych kręgach internautów, stając się jednym z najczęściej wybieranych VPN.

Inne aplikacje VYPRVPN roku

Zgodnie z rozwojem technologicznym, twórcy zdecydowali się na udostępnienie swojej usługi na możliwie największej liczbie platform. Dzisiaj bez względu na to, czy ktoś korzysta z Netflix VyprVPN, czy po prostu chce przejrzeć popularną stronę internetową, która okazuje się zablokowana w danym regionie – może to zrobić na kilkunastu różnych urządzeniach. Co bardzo ważne Vypr VPN cena nie zmienia się bez względu na to, czy korzystamy ze smartfonu, czy komputera. Kupując dostęp do usługi, można z niej korzystać na następujących platformach:

 • Windows
 • Android
 • iOS
 • MacOS
 • Blackberry,
 • Telewizory Smart TV
 • Linux
 • Routery

i wiele więcej. Co ważne, z jednego konta można zrobić aż 3 jednoczesne połączenia. Oznacza to, że możliwy jest scenariusz uruchomienia Vypr VPN Netflix z zagranicy na telewizorze oraz przeglądania Internetu na komputerze i telefonie działającym na iOS lub Android. Rozwiązanie takie sprawia, że możliwości usługi stają się ogromne i nie sposób przejść obok tego obojętnie. Możliwość wielu jednoczesnych połączeń sprawia, że multiplatformowość nabiera nowego, głębszego sensu.

Twórcy postarali się, żeby program bez względu na to, gdzie jest uruchamiany – był identyczny. Oznacza to, że jeśli ktoś zapoznał się z działaniem aplikacji na Windows – bez najmniejszego problemu poradzi sobie z jego obsługą na każdej innej platformie.

Obsługa klienta VyprVPN opinie

Kontakt z obsługą klienta jest bardzo ważny. Każdy użytkownik powinien mieć prawo możliwości porozmawiania ze specjalistą, który wytłumaczy mu wszystkie najważniejsze funkcje związane z usługą. Przechodząc na stronę Vypr VPN roku, od razu w prawym dolnym rogu pojawia się ikona „Wsparcie”. To właśnie tam powinna kierować się osoba, u której pojawiają się jakieś pytania związane z działaniem usługi.

Po kliknięciu pojawią się najczęściej zadawane przez użytkowników pytania oraz odpowiedzi na nie. W prawym dolnym rogu okienka znajduje się kolejny przycisk „Czat na żywo”, dzięki któremu można przenieść się do bezpośredniej rozmowy ze specjalistą, który wszystko dokładnie wytłumaczy i z pewnością odpowie na każde pytanie. Opcja z czatem na żywo jest obecnie najpopularniejsza we wszystkich usługach internetowych, ponieważ problem można rozwiązać natychmiastowo, nie jak w przypadku wiadomości e-mail – nawet do kilku dni.

Warto także zwrócić uwagę na to, że zanim ktoś skontaktuje się ze specjalistą, może skorzystać z wyszukiwarki pytań, po prostu wpisując słowa kluczowe, związane z problemem. Następnie, z bazy danych zostaje wybrana cała lista pytań i odpowiedzi na nie, w których dane zagadnienie występuje. Dzięki temu nikt nie musi przeglądać obszernego działu FAQ, tylko po prostu wpisze daną frazę  i automatycznie otrzyma na nią odpowiedź.

Wnioski dotyczące VyprVPN

VyprVPN jest zdecydowanie jedną z najlepszych sieci VPN, która chroni Twoją aktywność online i ominie cenzurę. Szeroka sieć serwerów pozwala na dostęp do większości treści o ograniczonej zawartości geograficznej. Szybkie serwery gwarantują ciągłe przesyłanie danych przez cały czas.

Cena VyprVPN jest przeciętna w porównaniu do reszty na rynku. Ale oferuje funkcje premium. Jedyny słaby punkt dla większości użytkowników: nie ma nielegalnych torrentów w ich usługach.

8.7 Wynik
VyprVPN recenzja

Prywatność i ochrona
9
Funkcje
9
Szybkość i wydajność
9
Wartość cena
9
Łatwość użycia
9
PLUSY
 • Protokół Chameleon ™ (pakiet Premium)
 • Szyfrowana chmura (pakiet Premium)
 • NAT Firewall (pakiet Premium)
 • Własny VyprDNS
 • Bardzo szybki
MINUSY
 • Pakiet standardowy
piotr

Piotr, były menedżer marketingu online, kontynuował studia z zakresu analiza danych na Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, zdobywając wszechstronną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie cyfrowej. Z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą na tym blogu, szczególnie skupiając się na fascynujących i ryzykownych aspektach Internetu, w tym kwestiach prywatności. Mottem Piotra jest podkreślenie ważności ochrony danych osobowych zarówno w świecie offline, jak i online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało wyślij wiadomość na adres piotr@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl