vyprvpn recenzja
VyprVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN, które pomijają cenzurę. Zapewnia to własność DNS, a co najważniejsze, własny, opatentowany protokół połączeń Chameleon ™. Dlatego jest idealny, gdy podróżujesz do Chin, Rosji, Korei Północnej lub Turcji. Co więcej, firma Vypr VPN koncentruje się teraz na grach, aby poprawić swoje doświadczenie w grach online. Przeczytaj pełną wersję o VyprVPN poniżej.

Wideo-recenzja

VyprVPN dla Twojej Prywatność i Wolności Online

Głównym celem Vypr VPN jest zwiększenie prywatności i bezpieczeństwa oraz ominięcie sieci ograniczających i narzucających cenzurę. Dlatego pracują nad w pełni zautomatyzowanym rozwiązaniem, które oferuje najlepsze dostępne funkcje.

W rzeczywistości ich sieć, ponad 700 serwerów, zapewnia najszybsze prędkości dla użytkowników na całym świecie. Dzięki temu możesz odblokować większość treści o ograniczonym zasięgu i cieszyć się oglądaniem amerykańskiego Netflixa.

Wreszcie VyprVPN jest dostępny na większości platform dzięki rodzimym aplikacjom!

Vypr VPN cena i pakiety

VyprVPN cena i pakiety 2018

Chociaż większość VPN oferuje takie same pakiety z różnymi czasami subskrypcji, VyprVPN oferuje 2 pakiety o różnych funkcjach. Pakiet standardowy zawiera tylko 3 jednoczesne połączenia. Pakiet premium zawiera protokół Chameleon wraz z 5-cioma jednoczesnymi połączeniami.

Po wybraniu pakietu możesz wybrać czas trwania subskrypcji: co miesiąc lub co roku. Dzięki rocznej subskrypcji możesz zaoszczędzić prawie 50% miesięcznie.

Mimo że jest o 30% tańszy, pakiet standardowy jest nonsensem. W rzeczywistości ma tylko 3 jednoczesne połączenia i nie ma protokołu Chameleon ™. Dlatego też, jeśli jesteś zainteresowany VyprVPN ze względów bezpieczeństwa lub ominięcie cenzury, potrzebujesz ich wyłącznego, opatentowanego protokołu. Tak więc ich pakiet premium!

Iść do VyprVPN

Podsumowanie dla VyprVPN

CECHY WALORY
Logs Brak przechowywania danych
Torrenty Przyjazny Torrentom
Netflix US, CA, AU, NL
Wielokrotne połączenia Możliwość 5 jednoczesnych połączeń
Kraje objęte programem 70+
Kompatybilność Windows, Mac, Android, iOS, Zgodne routery
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni
Protokoły OpenVPN, PPTP, L2TP, Chameleon
Transfer danych Nielimitowany
Szyfrowanie Militarny 256 bit
Adres IP 200 000+
Serwery 700+

Początki korzystania z sieci VPN Vypr

Polityka przechowywania danych & Torrent

VyperVPN jest już oficjalnie VPNem nie logującym danych. Nie zapisuje żadnych informacji o aktywności użytkownika ani metadanych o połączeniu przez VPN (znaki czasu, transfer, adres IP). Z tego powodu użytkownik może czuć się bezpiecznie i pozostać anonimowym w sieci.

Co więcej, VyperVPN umożliwia już dzielenie się plikami przez P2P i korzystanie z torrentów. Jeśli zatem planujesz pobierać pliki przez torrenty, powinieneś rozważyć wybór tego VPNa. Także dlatego, że oferuje bardzo szybki transfer.

Oglądanie amerykańskiego Netflix za pomocą VyprVPN

Przy takich funkcjach VyprVPN oczywiście odblokuje amerykański Netflix. Ale nie tylko: dostępne są inne angielskojęzyczne wersje, takie jak kanadyjski, australijski lub holenderski Netflix. Krótko mówiąc, gdziekolwiek znajdziesz serwer VPN!

Wystarczy wybrać serwer w kraju biblioteki, którą chcesz oglądać, połącz się i obejrzyj Netfflix. I to tyle! Spójrz na tabelę na stronie głównej, aby zweryfikować zgodność VPN z Netflix. W istocie, gdy wojna Netflix prowadzi działalność w sieciach VPN, może się zmieniać wraz z upływem czasu.

Oprócz odblokowania zawartości strumieniowej, VyprVPN może zwiększyć wydajność transmisji strumieniowej i osiągnąć szybsze prędkości transmisji. Dzięki temu możesz cieszyć się Netflix w najwyższej rozdzielczości.

Najważniejsze Funkcje VyprVPN

Protokół Chameleon™

W krajach mocno cenzurowanych (np. w Chinach, Iranie, Turcji, Korei Północnej lub w Rosji) mogą wystąpić problemy z łączeniem się z Internetem. Nawet przy użyciu VPN. Ponieważ rządy tych krajów prowadzą wojnę VPN. Dlatego też zawsze działają najlepszymi możliwymi  sposobami ograniczania dostępu użytkowników do internetu.

Chociaż protokół OpenVPN znacznie zmniejsza cenzurę rządu, nie chroni Cię przed głęboką inspekcją pakietów (DPI).

W rezultacie firma VyprVPN postanowiła opracować i opatentować własny protokół. Używa on OpenVPN, ale z dodatkową ochroną poziomu, która przetwarza pakietowe metadane. Ten nowy protokół Chameleon zapobiega DPI, blokowaniu VPN i dławieniu.

VyprDNS

Po podłączeniu do internetu potrzebny jest serwer DNS do tłumaczenia nazw domen (aby uzyskać przyjazne dla użytkownika adresy, np. prywatnoscwsieci.pl). Najprawdopodobniej używasz serwerów DNS Usługodawcy Internetowego. Dlatego Twój Dostawca Usług Internetowych zna całą Twoją aktywność online.

Chociaż można zmieniać serwery DNS za pomocą usług Google DNS lub OpenDNS, VyprDNS oferuje więcej korzyści. Przede wszystkim nie ma protokołów DNS. Więc Twoja aktywność online jest wyłącznie Twoja. Możesz też ominąć całą cenzurę DNS. Wreszcie możesz uzyskać dostęp do otwartego Internetu. Rzeczywiście, Google DNS i inni ograniczają dostęp do stron, które uznają za niebezpieczne lub nielegalne. Ale nie VyprDNS, który wymusza politykę zerowej cenzury.

Zapora VyprVPN NAT Firewall

Podczas subskrypcji, VyprVPN zawiera zaporę NAT firewall. Niezależnie od tego, czy twój  komputer ma firewall, czy nie, zapora sieci NAT jest dobrą ochroną przed niechcianym ruchem. W rzeczywistości klient sieci VPN blokuje wszelkie połączenia, które mogą próbować uzyskać dostęp do urządzenia bez żądania użytkownika.

Ponadto jest to bezproblemowe: nie musisz niczego skonfigurować w urządzeniu. Ponieważ zapora NAT jest bezpośrednio instalowana i konfigurowana na serwerach VyprVPN.

Wyłącznik Awaryjny VyprVPN (Kill Switch)

Mając do czynienia z IT, wszystko może się zdarzyć. Rzeczywiście, połączenie VPN może spaść na chwilę nawet przy najlepszej sieci VPN. A kiedy to się zdarzy, przez większość czasu system operacyjny łączy się ze standardowym połączeniem. Dlatego znów jesteś na celowniku. Więc jeśli pobierałeś torrenty, jest możliwe wyśledzenie Twojego prawdziwego adresu IP.

Ale z wyłącznikiem Kill Switch, jesteś objęty ochroną. Zapobiega on wszelkim aplikacjom przesyłania i odbierania danych, podczas gdy połączenie VPN jest wyłączone. Więc nie ma przecieku DNS lub IP. Jesteś chroniony, dopóki nie zostanie ponownie nawiązane połączenie VPN.

Oprogramowanie VyprVPN

Wnioski dotyczące VyprVPN

VyprVPN jest zdecydowanie jedną z najlepszych sieci VPN, która chroni Twoją aktywność online i ominie cenzurę. Szeroka sieć serwerów pozwala na dostęp do większości treści o ograniczonej zawartości geograficznej. Szybkie serwery gwarantują ciągłe przesyłanie danych przez cały czas.

Cena VyprVPN jest przeciętna w porównaniu do reszty na rynku. Ale oferuje funkcje premium. Jedyny słaby punkt dla większości użytkowników: nie ma nielegalnych torrentów w ich usługach.

9.1 Wynik
VyprVPN recenzja

Value for money
9.5
Ease of use
9.5
Accessibility
10
Supported devices
9
Covered countries
9
ZALETY
  • Protokół Chameleon ™ (pakiet Premium)
  • Szyfrowana chmura (pakiet Premium)
  • NAT Firewall (pakiet Premium)
  • Własny VyprDNS
  • Bardzo szybki
WADY
  • Pakiet standardowy
  • Nie ma nielegalnych torrentów
Piotr

Jako manager marketingu online, zdobyłem wiedzę i doświadczenie we wszystkich aspektach cyfrowego świata. Z przyjemnością dzielę się teraz nimi na tym blogu. Lubię pisać o wspaniałych, ale i niebezpiecznych stronach Internetu – w tym także o kwestiach ochrony prywatności. Moje motto: nie zostawiaj drzwi otwartych, gdy wychodzisz z domu. Sądzę, że to samo dotyczy sfery online: nie zostawiaj swoich danych bez nadzoru będąc online!

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl