Szybki, dobry i tani dostawca usług VPN | PureVPN

Szybki, dobry i tani dostawca usług VPN | PureVPN

PureVPN jest firmą z siedzibą w Hongkongu, która działa na rynku od 10 lat. Jego motto: oferowanie najtańszej sieci VPN bez konieczności chodzenia na skróty. Dlatego jest tak popularny wśród użytkowników sieci VPN. Rzeczywiście, PureVPN jest przystępna, ale nie tylko. Oferuje również szybkie połączenie. Dlatego ludzie używają go, aby poprawić ich złe połączenie z Internetem, oprócz odblokowywania treści zastrzeżonych. Przeczytaj pełną recenzję PureVPN poniżej.

PureVPN chroni Twoją Prywatność Bez Szastania Pieniędzmi

Choć większość z was zawsze lubi dobre okazje, wiesz, że ochrona prywatności jest kosztowna. Ale PureVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN, którą można uzyskać, z szeroką i szybką siecią serwerów (w ponad 140 krajach). I przychodzi z najniższą ceną!

Więc możesz łatwo oglądać amerykański Netflix w najwyższej rozdzielczości lub pobierać torrenty. Rzeczywiście, PureVPN jest przyjazny torrentom, między innymi z surową polityką nie przechowywania danych. Jest przyjazny dla użytkownika: klient otrzymuje ładowanie z funkcją Inteligentna Selekcja Celów (Smart Purpose Selection). Dlatego automatycznie wybiera najlepszy serwer w zależności od aktywności, którą chcesz wykonać.

Wreszcie, PureVPN jest dostępny na prawie wszystkich urządzeniach (komputerach, telefonach komórkowych, routerach itp.) Z  krajowymi natywnymi aplikacjami.

Arkusz podsumowujący dla PureVPN

CECHY WALORY
Logs Zawiera przechowywanie danych
Torrenty Przyjazny Torrentom
Netflix US
Wielokrotne połączenia Możliwość 5 jednoczesnych połączeń
Kraje objęte programem 141+
Kompatybilność Windows, Mac, Android, iOS, Zgodne routery
Gwarancja zwrotu pieniędzy 7 dni
Protokoły PPTP, L2TP, SSTP, IKEv2, SSL-based OpenVPN
Transfer danych Nielimitowany
Szyfrowanie Militarny 256 bit
Adres IP 80 000+
Serwery 750+

Najważniejsze funkcje PureVPN

Split Tunneling

Jeśli potrzebujesz VPN "à la carte", możesz skorzystać z funkcji Split Tunneling klienta sieci VPN. Rzeczywiście, pozwala to wybrać programy, z których korzysta połączenie VPN. Wszystkie aplikacje, które nie są wymienione na liście, będą używać regularnego połączenia.

Wyłącznik awaryjny (Kill Switch)

Ta funkcja jest absolutnie konieczna dla użytkowników, którzy chcą sobie zagwarantować bezpieczeństwo i ochronę prywatności. Rzeczywiście istnieje ryzyko, że połączenie VPN zostanie przerwane. Nawet przy najlepszej sieci VPN. W takim przypadku system nawiąże połączenie bez VPN. Dlatego adres IP Twojego urządzenia i obciązenie ruchu jest czyste.

Więc jeśli pobierasz torrenty, na przykład, istnieje możliwość zidentyfikownia Cie i jesteś narażony na ryzyko.

Dobre VPN (takie jak PureVPN) wie o tym, dlatego opracowano funkcję Kill Switch, aby upewnić się, że dane pozostają chronione, nawet jeśli połączenie VPN zostanie przerwane. Zasadniczo klient blokuje cały ruch wychodzący, dopóki sieć VPN nie zrestartuje się. W ten sposób zachowuje prywatność i anonimowość i zapewnia, że Twój identyfikator nigdy nie jest narażony na ujawnienie.

NAT Firewall

Zapora NAT firewall oferuje dodatkową warstwę bezpieczeństwa dla połączenia VPN. Więc nie otrzymasz niechcianego ruchu do swojego komputera. I to jest zawsze włączone. W rzeczywistości jest ono bezpośrednio na serwerach PureVPN. Dlatego nie musisz nic robić. Twoje połączenie jest automatycznie chronione przed serwerem VPN przed wszelkimi zagrożeniami.

Ochrona anty-DDoS dla Gier

Gracze są ludźmi konkurencyjnymi. I czasami są nawet gotowi do ataku na twoje połączenie podczas gry, aby Cie spowolnić. W rezultacie uzyskują przewagę techniczną nad Tobą, aby wygrać grę.

Ale VPN jest najlepszą ochroną przed wszystkimi atakami DDoS. PureVPN może pokonać nawet najbardziej skomplikowane ataki DDoS. Dlatego też nawet nic nie zauważysz. I możesz nadal grać w najlepszych warunkach.

Dedykowany adres IP

Większość użytkowników VPN będzie dzielić z ten sam adresu IP serwera VPN z którego się łączy. I to jest w porządku. Rzeczywiście cały ruch jest mieszany i jeszcze bardziej chroni Twoją anonimowość.

Jeśli jednak potrzebujesz własnego adresu IP, niezależnie od przyczyny (reputacja, bezpieczeństwo lub prywatność), możesz uzyskać dedykowany adres IP z PureVPN, za dodatkową opłatą.

Polityka przechowywania danych

Może szukasz sieci VPN, aby uniemożliwić Twojemu dostawcy usług internetowych lub rządu rejestrowanie aktywności online. Więc nie chcesz, aby VPN przechowywał dane. PureVPN to właściwy wybór dla Ciebie. Wymaga to ścisłej polityki nie przechowywania danych. Dlatego też nie przechowuje żadnych dzienników, które mogłyby identyfikować lub pomóc w monitorowaniu Twojej aktywności.

Wiąże się to z faktem, że Pure VPN jest przyjazna torrent. Dlatego można pobierać torrenty i używać protokołu P2P bez potrzeby dwukrotnego zadanawiania się.

Oglądanie Netflix USA z PureVPN

Chociaż PureVPN może nie być najlepszą siecią VPN dla Netflix, możesz odblokować amerykańską bibliotekę Netflix. I właśnie tego potrzebuje 95% użytkowników z sieci VPN. Obejrzyj tabelę na stronie głównej, aby sprawdzić stan usługi w Netflix.

Oprogramowanie PureVPN

PureVPN cena i pakiety

PureVPN Pricing

Ze względu na swoje położenie PureVPN ma jedną z najbardziej agresywnych strategii sprzedaży sieci VPN. Rzeczywiście, na swojej stronie internetowej zawsze jest nowa promocja. Dzięki temu możesz prawie przez cały rok uzyskać ponad 70% zniżki na roczną subskrypcję!

Chociaż jest tylko 1 pakiet all inclusive, możesz zdecydować się na subskrypcję na 1 miesiąc, 6 miesięcy, 12 miesięcy lub 24 miesiące. Im dłuższa subskrypcja, tym lepszy interes.

I jeśli kiedykolwiek nie jesteś zadowolony z ich usług, możesz odzyskać swoje pieniądze z powrotem do 7 dni po subskrypcji.

Przejdź na stronę PureVPN

 

Wnioski dotyczące PureVPN

PureVPN jest poważnym rywalem o tytuł najlepszej sieci VPN. Rzeczywiście dzięki szybkim serwerom w większości krajów możesz odblokować zawartość o ograniczonej treści i oglądać strumieniowe przesyłanie filmów HD. Ponadto Pure VPN koncentruje się na ochronie prywatności w trybie online dzięki silnemu szyfrowaniu i funkcjom zabezpieczeń, takim jak Kill Switch i NAT firewall.

Wreszcie jest łatwy w obsłudze i dobra cena. Dlatego zdecydowanie pasuje każdemu i jest godny miejsca na podium!

PLUSY

  • Wysoce konkurencyjna cena
  • Nawet 5 jednoczesnych połączeń
  • Łatwy w użyciu
  • Split Tunneling
  • Przyjazny dla użytkownika & polityka braku przechowywania danych
MINUSY

  • Kilka krajów objętych zasięgiem w Afryce

Przejdź na stronę PureVPN

Comments are closed.