PureVPN

purevpn opinie

PureVPN jest firmą z siedzibą w Hongkongu, która działa na rynku od 10 lat. Jego motto: oferowanie najtańszej sieci VPN bez konieczności chodzenia na skróty. Dlatego jest tak popularny wśród użytkowników sieci VPN. Rzeczywiście, Pure VPN jest przystępna, ale nie tylko. Oferuje również szybkie połączenie. Dlatego ludzie używają go, aby poprawić ich złe połączenie z Internetem, oprócz odblokowywania treści zastrzeżonych. Przeczytaj pełną recenzję PureVPN poniżej.

Idź do PureVPN
30 dni na wypróbowanie bez ryzyka

Pure VPN to zero log, współpracuje z Netflix i zezwala na torrenty. Sprawdź to!

PureVPN chroni Twoją Prywatność Bez Szastania Pieniędzmi

Choć większość z was zawsze lubi dobre okazje, wiesz, że ochrona prywatności jest kosztowna. Ale PureVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN, którą można uzyskać, z szeroką i szybką siecią serwerów (w ponad 140 krajach). I przychodzi z najniższą ceną!

Więc możesz łatwo oglądać amerykański Netflix w najwyższej rozdzielczości lub pobierać torrenty. Rzeczywiście, VPN PureVPN jest przyjazny torrentom, między innymi z surową polityką nie przechowywania danych. Jest przyjazny dla użytkownika: klient otrzymuje ładowanie z funkcją Inteligentna Selekcja Celów (Smart Purpose Selection). Dlatego automatycznie wybiera najlepszy serwer w zależności od aktywności, którą chcesz wykonać.

Wreszcie, PureVPN jest dostępny na prawie wszystkich urządzeniach (komputerach, telefonach komórkowych, routerach itp.) Z  krajowymi natywnymi aplikacjami.

VPN PureVPN cena i pakiety

PureVPN Pricing

Ze względu na swoje położenie PureVPN ma jedną z najbardziej agresywnych strategii sprzedaży sieci VPN. Rzeczywiście, na swojej stronie internetowej zawsze jest nowa promocja. Dzięki temu możesz prawie przez cały rok uzyskać ponad 70% zniżki na roczną subskrypcję!

Chociaż jest tylko 1 pakiet all inclusive, możesz zdecydować się na subskrypcję na 1 miesiąc, 6 miesięcy, 12 miesięcy lub 24 miesiące. Im dłuższa subskrypcja, tym lepszy interes.

I jeśli kiedykolwiek nie jesteś zadowolony z ich usług, możesz odzyskać swoje pieniądze z powrotem do 31 dni po subskrypcji.

Arkusz podsumowujący dla PureVPN

CECHA WARTOŚĆ
Zero logów? Nie, niektóre dane zostały zapisane, bądź ostrożny
Działa z torrentami? Tak
Netflix US
Wielokrotne logowanie 10 jednoczesne połączenia
Kraje objęte 140+
Obsługiwany system operacyjny Windows, iOS, macOS, Linux, Android, Chrome
Gwarancja zwrotu pieniędzy 31 dni
Protokoły PPTP, IPSec, L2TP/IPSec, IKEv2/IPSec, OpenVPN TCP, OpenVPN UDP, SSTP, WireGuard
Dane o ruchu Nieograniczony
Szyfrowanie Mocny: wojskowy AES 256 bitów
Adresy IP Nieujawnione
Serwery 2 000+

Wideo-recenzja

Początki korzystania z sieci VPN Pure

Oglądanie Netflix USA z PureVPN

Chociaż PureVPN może nie być najlepszą siecią VPN dla Netflix, możesz odblokować amerykańską bibliotekę Netflix. I właśnie tego potrzebuje 95% użytkowników z sieci VPN. Obejrzyj tabelę na stronie głównej, aby sprawdzić stan usługi w Netflix.

Korzystanie z torrentów z uruchomionym PureVPN

Problemem większości usług VPN jest pobieranie plików z torrentów. Podczas testów tej usługi VPN, udało nam się osiągnąć bardzo przyzwoite wyniki pobierania i wysyłania. Jest to o tyle zaskakujące, ponieważ wymóg przesłania danych przez serwery VPN, może znacząco wpływać na obniżenie przepustowości sieci.

PureVPN oferuje stabilne i szybkie łącze z dużą częścią dostępnych serwerów. Już nikt nie musi się przejmować anonimowością podczas pobierania plików z Internetu. Wystarczy uruchomić wybrany serwer i można pobierać do woli. Warto jednak zaznaczyć, że w takich krajach, jak USA, Kanada, Australia czy Wielka Brytania, korzystanie z torrentów jest prawnie zakazane.

Mimo wszystko ten VPN nie ugina się pod naciskiem praw autorskich i pozostawia wolną rękę swoim użytkownikom. W przeciwieństwie do dużej części konkurencji, która stara się blokować lub uniemożliwiać korzystanie z dzielenia się plikami w sposób P2P. To doskonała wiadomość dla osób, które nie mają żadnego innego wyjścia. Wystarczy, że zapoznają się oni z prawem dotyczącym torrentów w kraju, gdzie aktualnie się znajdują i mogą swobodnie korzystać z tej wygodnej metody dzielenia się plikami.

Polityka przechowywania danych

Może szukasz sieci VPN, aby uniemożliwić Twojemu dostawcy usług internetowych lub rządu rejestrowanie aktywności online. Więc nie chcesz, aby VPN przechowywał dane. PureVPN to właściwy wybór dla Ciebie. Wymaga to ścisłej polityki nie przechowywania danych. Dlatego też nie przechowuje żadnych dzienników, które mogłyby identyfikować lub pomóc w monitorowaniu Twojej aktywności.

Wiąże się to z faktem, że Pure VPN jest przyjazna torrent. Dlatego można pobierać torrenty i używać protokołu P2P bez potrzeby dwukrotnego zadanawiania się.

Najważniejsze funkcje PureVPN

Purevpn

Split Tunneling

Jeśli potrzebujesz VPN „à la carte”, możesz skorzystać z funkcji Split Tunneling klienta sieci VPN. Rzeczywiście, pozwala to wybrać programy, z których korzysta połączenie VPN. Wszystkie aplikacje, które nie są wymienione na liście, będą używać regularnego połączenia.

Wyłącznik awaryjny (Kill Switch)

Ta funkcja jest absolutnie konieczna dla użytkowników, którzy chcą sobie zagwarantować bezpieczeństwo i ochronę prywatności. Rzeczywiście istnieje ryzyko, że połączenie VPN zostanie przerwane. Nawet przy najlepszej sieci VPN. W takim przypadku system nawiąże połączenie bez VPN. Dlatego adres IP Twojego urządzenia i obciązenie ruchu jest czyste.

Więc jeśli pobierasz torrenty, na przykład, istnieje możliwość zidentyfikownia Cie i jesteś narażony na ryzyko.

Dobre VPN wie o tym, dlatego opracowano funkcję Kill Switch, aby upewnić się, że dane pozostają chronione, nawet jeśli połączenie VPN zostanie przerwane. Zasadniczo klient blokuje cały ruch wychodzący, dopóki sieć VPN nie zrestartuje się. W ten sposób zachowuje prywatność i anonimowość i zapewnia, że Twój identyfikator nigdy nie jest narażony na ujawnienie.

NAT Firewall

Zapora NAT firewall oferuje dodatkową warstwę bezpieczeństwa dla połączenia VPN. Więc nie otrzymasz niechcianego ruchu do swojego komputera. I to jest zawsze włączone. W rzeczywistości jest ono bezpośrednio na serwerach PureVPN. Dlatego nie musisz nic robić. Twoje połączenie jest automatycznie chronione przed serwerem VPN przed wszelkimi zagrożeniami.

Ochrona anty-DDoS dla Gier

Gracze są ludźmi konkurencyjnymi. I czasami są nawet gotowi do ataku na twoje połączenie podczas gry, aby Cie spowolnić. W rezultacie uzyskują przewagę techniczną nad Tobą, aby wygrać grę.

Ale VPN jest najlepszą ochroną przed wszystkimi atakami DDoS. VPN PureVPN może pokonać nawet najbardziej skomplikowane ataki DDoS. Dlatego też nawet nic nie zauważysz. I możesz nadal grać w najlepszych warunkach.

Dedykowany adres IP

Większość użytkowników VPN będzie dzielić z ten sam adresu IP serwera VPN z którego się łączy. I to jest w porządku. Rzeczywiście cały ruch jest mieszany i jeszcze bardziej chroni Twoją anonimowość.

Jeśli jednak potrzebujesz własnego adresu IP, niezależnie od przyczyny (reputacja, bezpieczeństwo lub prywatność), możesz uzyskać dedykowany adres IP z PureVPN, za dodatkową opłatą.

Oprogramowanie Pure VPN

Interfejs

Aplikacja PureVPN jest bardzo łatwa w użytkowaniu. Każdy użytkownik bez względu na to, czy miał już do czynienia z usługami tego typu, czy nie – powinien bez problemu dać sobie radę. Jest niewielka, co przekłada się na to, że pobranie i zainstalowanie jej to proces trwający zaledwie kilka minut. Dodatkowo twórcy zadbali o to, żeby działała na wszystkich popularnych systemach Widnows.

Purevpn

Program został tak skonstruowany, że nie trzeba się przejmować jego konfiguracją. Wszystko domyślnie zostało ustawione w taki sposób, że po instalacji od razu można przejść do uruchomienia jego funkcji. Oczywiście nie oznacza to, że nie ma możliwości konfiguracji, bo tych jest bardzo dużo i każdy zaawansowany użytkownik komputera powinien być ukontentowany.

Przed uruchomieniem pojawia się okno, w którym wybierzemy tryb, który dostosuje się do tego, co chcemy robić. Sam wybór serwerów jest banalnie prosty i sprowadza się do wybrania lokalizacji, przy których znajdują się najważniejsze informacje jak ping, czy dodatkowe możliwości.

Inne aplikacje

Program oferuje możliwość połączenia się z serwerami 141 krajów, więc nikogo nie powinno dziwić to, że będzie zapewniał możliwe najszerszy dostęp do swojej aplikacji. Lista platform systemów i aplikacji, w których można używać tej usługi, z pewnością na każdym zrobi wrażenie.

 • Windows,
 • Mac,
 • Android,
 • iPhone,
 • Chrome,
 • Firefox,
 • Routery,
 • Android TV,
 • Kodi,
 • PlayStation
 • Xbox

i wiele innych. Wybierając tę usługę, można być pewnym, że uda się używać jej praktycznie na wszystkim z dostępem do Internetu. Na wszystkich urządzeniach mobilnych program działa identycznie jak na komputerze. Mogą być jedynie niewielkie różnice w obsłudze, ale sedno oraz serwery pozostają takie same. Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby każdy użytkownik, bez względu na to, z jakiej platformy korzysta, mógł w pełni korzystać ze wszystkich funkcji programu.

Obsługa klienta

Nie od dzisiaj wiadomo, że obsługa klienta to kluczowa kwestia przy każdej usłudze internetowej. Tam, gdzie nie można porozmawiać bezpośrednio ze sprzedawcą, zawsze powinna być możliwość porozmawiania przez Internet. Zanim jednak przejdzie się do bezpośredniej rozmowy z konsultantem, warto zapoznać się z działem najczęściej zadawanych pytań. Znajdują się tam odpowiedzi na wszystkie najczęściej pojawiające się w głowach użytkowników pytania. Jeśli to nie pomoże, należy przejść do zakładki z czatem na żywo.

W prawym dolnym rogu portalu znajduje się przycisk „Live Chat”. Po kliknięciu wystarczy wybrać, czy jest się aktywnym użytkownikiem, podać imię, adres e-mail oraz departament, z którym chcemy się skontaktować. Jest to o tyle ważne, że zostaniemy przypisani do osoby, która specjalizuje się w danych sprawach. Do wyboru są „Wsparcie” oraz „Dział sprzedaży”. Ostatnim krokiem jest uruchomienie czatu, gdzie można porozmawiać ze specjalistą w czasie rzeczywistym. Co oznacza, że problem może zostać rozwiązany zaledwie w kilka minut.

Wnioski dotyczące PureVPN

PureVPN jest poważnym rywalem o tytuł najlepszej sieci VPN. Rzeczywiście dzięki szybkim serwerom w większości krajów możesz odblokować zawartość o ograniczonej treści i oglądać strumieniowe przesyłanie filmów HD. Ponadto Pure VPN koncentruje się na ochronie prywatności w trybie online dzięki silnemu szyfrowaniu i funkcjom zabezpieczeń, takim jak Kill Switch i NAT firewall.

Wreszcie jest łatwy w obsłudze i dobra cena. Dlatego zdecydowanie pasuje każdemu i jest godny miejsca na podium!

8 Wynik
PureVPN recenzja

Value for money
8
Ease of use
8
Accessibility
8
Supported devices
8
Covered countries
8
PLUSY
 • Wysoce konkurencyjna cena
 • Nawet 5 jednoczesnych połączeń
 • Łatwy w użyciu
 • Split Tunneling
 • Przyjazny dla użytkownika & polityka braku przechowywania danych
MINUSY
 • Kilka krajów objętych zasięgiem w Afryce
piotr

Piotr, były menedżer marketingu online, kontynuował studia z zakresu analiza danych na Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, zdobywając wszechstronną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie cyfrowej. Z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą na tym blogu, szczególnie skupiając się na fascynujących i ryzykownych aspektach Internetu, w tym kwestiach prywatności. Mottem Piotra jest podkreślenie ważności ochrony danych osobowych zarówno w świecie offline, jak i online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało wyślij wiadomość na adres piotr@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl