O nas

Jesteśmy grupą ludzi których łączy wspólny cel: edukowanie i szerzenie świadomości w zakresie cyberbezpieczeństwa i prywatności w sieci. W epoce cyfrowej, by zapewnić użytkownikom dostęp do informacji 24 godziny na dobę, niemal wszystko uzależnione jest od Internetu. Niestety, oznacza to także, że nasza prywatność jest zagrożona bardziej, niż dotąd. Smucić musi fakt, że wielu ludzi nie jest tego świadomych. Inni z kolei nie przywiązują do tego faktu wystarczającej wagi.

Naszą misją jest zapewnienie każdemu użytkownikowi Internetu wiarygodnych informacji o wartości ich własnej prywatności. Chcemy zarazem szerzyć świadomość o konieczności podejmowania specjalnych działań, by zapewnić sobie internetowe bezpieczeństwo. Globalna sieć umożliwiła łatwą komunikację czy zakupy. Niestety upowszechniła też oszustwa, kradzieże, cyfrowe szkody i inwigilację. Z tego powodu chcemy, by nasza pasja nowych technologii stała się platformą szerzenia informacji, pozwalających osiągnąć internetową wolność i spokój ducha.

Na naszej stronie znajdziesz wszelkie informacje o bezpieczeństwie w sieci. Szukaj u nas aktualnych wiadomości, recenzji testowanego oprogramowania, przewodników krok po kroku, a także specjalnych ofert i zniżek. Nasze treści tworzymy tak, by każdy, nawet nie będąc biegłym technologicznie, bez trudu zrozumiał ich znaczenie.

Stale staramy się usprawnić działanie naszych stron. Jednocześnie tworzymy dla czytelników nowe, atrakcyjne treści. Jeśli chciałbyś, abyśmy napisali artykuł na konkretny temat, daj nam znać za pośrednictwem formularza kontaktowego. Możesz również przesłać nam Twoje uwagi i komentarze. Czekamy zarówno na te pozytywne, jak i negatywne. Mamy nadzieję, że dzięki naszej stronie zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci strzec swoje sieciowe bezpieczeństwo bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujesz.

PrywatnośćwSieci.pl