XY Find it – najlepszy lokalizator bluetooth? Recenzja 2022

xy find it lokalizator bluetooth

XY Find it to lokalizator bluetooth, którego można używać jako lokalizator GPS do kluczy. Zdarzyło Ci się kiedyś, że trzeba było już wyjść, ale znalezienie dokumentów było niewykonalne? Może przy okazji jedzenia w restauracji, zapomniałeś/zapomniałaś, gdzie jest portfel, kiedy nadszedł czas, aby zapłacić rachunek? To bardzo stresujące momenty, które mogą się zdarzyć, jeśli nie podejmiemy środków zapobiegających. W dalszej części wyjaśnię jak działa lokalizator bluetooth XY Find It.

Kup teraz!
Znajdź wszystkie potrzebne rzeczy w kilka sekund!

XY4+ to lokalizator w telefonie - Android lub iPhone. Wystarczy, że masz breloczek XY Find It. To małe urządzenie może przemienić się w lokalizator kluczy, lokalizator portfela, samochodu, rowera i czegokolwiek potrzebujesz.

Czym jest XY4+?

To maleńkie urządzenie zostało opisane na różnych popularnych stronach, takich jak CNN, WIRED, Huffington Post, QBit, Today Show i Fox News. Wszyscy oni wspominają o XY FindIt w swoich polecanych artykułach.

XY4 + to zupełnie nowa metoda znajdowania zgubionych przedmiotów. Jest to wyszukiwarka urządzeń Bluetooth, która najlepiej sprawdza się w przypadku urządzeń śledzących. Nie należy go jednak mylić z urządzeniami śledzącymi GPS, które śledzą różne ruchome obiekty.

xy find it rower

W tej chwili mówi się, że XY4+ to najpotężniejszy lokalizator bluetooth rynku. Ma najdłuższy zasięg i najdłuższe alarmy dźwiękowe, nie wspominając o tym, że ma najdłużej działającą baterię w porównaniu do innych. Sprzedano ponad MILION SPRZEDANYCH breloków, co czyni ten lokalizator do kluczy najlepszym. Oznacza to, że konsumenci są tak zadowoleni ze swoich XY Find It, że odpuszczają zakupy u konkurencji.

xy4+ baterie

Czy to nie niesamowite, że zawsze masz wszystko pod ręką? Jest to możliwe, z użyciem funkcji KeepNear. W ten sposób aplikacja XY Find IT powiadomi Cię, gdy przedmiot nie znajdzie się w pobliżu urządzenia. To nie wszystko, ponieważ dzięki temu lokalizatorowi bluetooth, możesz szybko znaleźć swój zgubiony telefon, naciskając przycisk na breloczku XY4+.

xy find it lokalizator w telefonie

Lokalizator XY wydaje się naprawdę świetnym gadżetem. Od kilku lat lokalizatory kluczy są bardzo pożądane przez konsumentów. Okazały się opłacalnym produktem dla wydawców. Czy wspomniałem, że rynek takich urządzeń ma osiągnąć około 2,8 miliarda dolarów do roku 2023? To tylko cztery lata. Wyobrażając sobie ogromny rozwój, oczywistym jest, że dostrzegamy wielki potencjał tego eleganckiego urządzenia. XY Find It recenzja, ma na celu pokazanie, jak ten mały gadżet rozwiązuje prawie nieuleczalny problem nas wszystkich? Ludzie ciągle zapominają i mimowolnie zostawiają rzeczy bez swojej wiedzy.

Kup Teraz

Tracker (lokalizator bluetooth) wielkości monety

Szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie swoich rzeczy? Nie szukaj więcej, ponieważ urządzenie wielkości monety, takie jak XY FindIt, może doskonale pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

xy4 plus lokalizator bluetooth

Lokalizator XY4+, podobnie jak wspomniałem powyżej, jest tak mały jak moneta, którą można przymocować do dowolnego przedmiotu, który chcesz łatwo znaleźć. Korzystając z bezpłatnej aplikacji XY Find It, znalezienie przedmiotu staje się możliwe w ciągu kilku sekund. Ponadto urządzenie jest łatwe w konfiguracji i obsłudze, dzięki czemu nie musisz się męczyć, kiedy ustawiasz ten lokalizator kluczy GPS. W ciągu zaledwie kilku sekund zaczyna on znajdować Twoje rzeczy w chwili, kiedy tylko rozkażesz.

Kup Teraz

Lokalizator Bluetooth XY FindIt to same zalety

 • Brak opłat – nie musisz płacić miesięcznych opłat ani subskrypcji. Ten lokalizator kluczy wymaga opłaty wyłącznie przy zakupie urządzenia. Później po prostu możesz zacząć z niego korzystać.
 • Elastyczny – ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. To nie jest tylko lokalizator do kluczy. Przypnij go do psa, kluczyków do samochodu, telefonu i nie tylko. Odszukasz zgubę gdziekolwiek będziesz.
 • Łatwy do ukrycia, ciekawy do pokazania – dzięki eleganckiemu wzornictwu i zabawnym kolorom możesz go łatwo ukryć lub atrakcyjnie pokazać. To małe urządzenie jest idealnym dodatkiem do wszystkiego!
 • Idealny prezent – ten uroczy i przydatny lokalizator bluetooth to idealny prezent dla rodziny i przyjaciół, więc kup go już teraz!
 • Więcej niż GPS – w przeciwieństwie do urządzeń śledzących GPS, XY4 + jest znacznie lepszy, jeśli chodzi o opłacalność. Po pierwsze, GPS wymaga uiszczenia miesięcznej opłaty za usługę wraz z dodatkowymi opłatami. Z drugiej strony tracker XY4 + oferuje te same zalety, ale bez dodatkowych kosztów.
 • Bateria – poza tym, że bateria może wytrzymać 5 długich lat (nieźle, nie?), możesz także ją łatwo wymienić. Mam wrażenie, że ten gadżet może doczekać czasów, gdy będę mieć wnuki.
 • Znajdź w kilka sekund – tak, możesz namierzyć swoje kosztowności w ciągu kilku sekund. Możesz nie wierzyć, ale w rzeczywistości możesz poznać dokładne współrzędne miejsca, w którym znajdują się Twoje rzeczy!
 • Inne urządzenia XY4+ mogą Ci pomóc w śledzeniu – w przypadku lokalizatora Bluetooth XY Find It niemożliwe jest samodzielne śledzenie przedmiotów, zwłaszcza jeśli zguba znajduje się w odległości większej niż 100 metrów od ciebie. Jest to możliwe dzięki ogromnej ilości użytkowników XY Find It na całym świecie. Na dziś zarejestrowanych jest ponad milion użytkowników tego urządzenia, które mogą pomóc Ci śledzić Twoje rzeczy, gdziekolwiek jesteś.

Jak to działa? Kiedy inna osoba, która posiada lokalizator kluczy przejdzie obok Twojego breloczka, jego aplikacja XY wyśle powiadomienie z dokładną lokalizacją o Twojej zgubie. Czy to nie wspaniale?

Kup Teraz

Przewodnik, jak krok po kroku znaleźć swoje rzeczy

Teraz najlepsze! Postępuj zgodnie z przewodnikiem, aby Twoje rzeczy były zawsze pod ręką.

Po pierwsze, musisz przyczepić breloczek XY FindIt wielkości monety do dowolnego przedmiotu i już możesz go śledzić.

Po drugie, pobierz bezpłatnie aplikację XY Find It. Następnie dodaj oznaczone elementy, aby je śledzić.

Na koniec, jeśli zgubisz jakiś przedmiot zaloguj się do aplikacji i sprawdź jego dokładną lokalizację.

Ile kosztuje lokalizator bluetooth XYFindIt?

Najlepsze jest to, że XY FindIt nie ma abonamentu. Niesamowite funkcje i świetna cena, są tym, co podoba się najbardziej. Urządzenie jest sprzedawane za rozsądną kwotę – 39,99 USD. Tylko tyle wystarczy, aby móc cieszyć się życiem bez obaw o zgubienie kluczyków. W porównaniu z wartością przedmiotów, które możesz znaleźć, ten gadżet jest wyjątkowo tani i warty zakupu.

cena xy find it

Pamiętaj, że musisz zapłacić tylko raz, gdy nabywasz lokalizator kluczy XY4+. I to tylko wtedy, gdy faktycznie kupujesz fizyczny produkt. Nie musisz się martwić żadnymi dodatkowymi opłatami. Co więcej, bateria wystarcza na 5 lat aktywnego użytkowania. Konkurencyjne urządzenia śledzące podobne do tego, wymagają opłat kartą kredytową. Jednak XY Find It recenzja udowadnia, że to urządzenie jest inne.

Uwaga: dostawca ten używa dolara amerykańskiego jako domyślnej waluty, a cena, którą wyświetlamy w walucie lokalnej, może się różnić w zależności od kursu wymiany. Aby uzyskać najnowszą cenę, kliknij zdjęcie powyżej.

Dlaczego pokochasz XY Find It?

Kiedy znajdziesz coś, co warto mieć, lepiej tego nie zgubić. I tak różne osoby na całym świecie dokonują wielu zakupów tego niesamowitego lokalizatora kluczy, aby zapobiec utracie swoich rzeczy.

Kto by nie cenił tego wyjątkowego przedmiotu wielkości monety, gdy zapewnia on wiele wygody i pewności? W rzeczywistości użycie tego prostego przedmiotu może zaoszczędzić sporo czasu na szukaniu swoich rzeczy. Znajdź klucze, torebkę, bagaż, portfel i więcej tam, gidze aplikacja XY Cię naprowadzi. Po co spóźniać się na spotkania? XY Find It recenzja, to zbiór potrzebnych informacji o urządzeniu.

Czujesz, że to gadżet dla Ciebie? Kup go i wypróbuj!

Podsumowując tę recenzję lokalizator bluetooth, pomoże Ci szybko lokalizować rzeczy i nie tracić czasu. XY4+ nie wymaga płacenia abonamentu, a zyskujesz tak wiele, w tak rozsądnej cenie. Aktualnie jest to bardzo pożądany lokalizator bluetooth na całym świecie! Dobrze, że nadal jest dostępny. Musisz jednak się pospieszyć, żeby zgarnąć swój lokalizator. Zabezpiecz swój portfel, dokumenty, samochód, rower, czy nawet zwierzaka. Używaj tego niesamowitego urządzenia, a będziesz spać spokojnie przez całe życie.

XY Find It
9.3 Wynik
XY Find It Recenzja

Funkcje
9
Wartość cena
9
Łatwość użycia
10
PLUSY
 • ułatwia odnajdowanie Twoich rzeczy
 • wielkości monety
 • niedrogi
 • długowieczna bateria
MINUSY
 • opóźnienie wskazania lokalizacji
 • brak wibracji
 • zbyt gruby, aby nosić w portfelu

Jako manager marketingu online, zdobyłem wiedzę i doświadczenie we wszystkich aspektach cyfrowego świata. Z przyjemnością dzielę się teraz nimi na tym blogu. Lubię pisać o wspaniałych, ale i niebezpiecznych stronach Internetu – w tym także o kwestiach ochrony prywatności. Moje motto: nie zostawiaj drzwi otwartych, gdy wychodzisz z domu. Sądzę, że to samo dotyczy sfery online: nie zostawiaj swoich danych bez nadzoru będąc online!

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl