Kopie zapasowe zdjęć I filmów z ThePhotoStick

Nie męczy Cię już importowanie, organizowanie I tworzenie kopii zapasowych filmów i zdjęć? To mozolne i czasochłonne zajęcie. Wiesz jednak, że trzeba się go podjąć. Nie chcesz przecież, by Twoje dane przepadły wraz z awarią komputera. Na szczęście żyjemy w czasach, w których wykonywanie żmudnych czynności można powierzyć różnym urządzeniom. Poznajmy zatem ThePhotoStick.

Zdobądź go teraz!
Błyskawicznie twórz kopie zapasowe nagrań I obrazów

Dostępny na komputery! ThePhotoStick to rewolucyjna technologia pozwalająca Ci zachować najcenniejsze momenty.

Czym jest ThePhotoStick?

Recenzję zacznijmy od krótkiej prezentacji. ThePhotoStick jest niewielką pamięcią USB, która błyskawicznie tworzy kopie zapasowe zdjęć, filmów i multimediów za jednym tylko kliknięciem. Tak jest – nie trzeba niczego wskazywać, kopiować ani wklejać. Wystarczy tylko zainstalować darmową aplikację i nacisnąć przycisk. Ten gadżet wykona za Ciebie całą żmudną robotę. W dzisiejszych czasach, gdy robimy tysiące zdjęć i kręcimy godziny filmów, aprawdę warto zaopatrzyć się w to urządzenie.

jak zgrać zdjęcia z iphone na komputer

Kolejnym przydatnym walorem tego narzędzia jest funkcja organizatora. Zazwyczaj musisz samodzielnie znaleźć i posortować pliki oraz rozwiązać konflikty wynikające z duplikatów. To urządzenie wykona jednak kopie zapasowe automatycznie i odfiltruje duplikaty.

Od teraz nie ma już wymówek od posiadania backupu. Wszystko co musisz zrobić, to podłączenie i wciśnięcie przycisku ‘GO’. Potem można już rozsiąść się wygodnie czekając, aż import zdjęć i pozostałych plików się zakończy.

Dostępne są różne modele, kompatybilne z komputerami Mac i Windows. ThePhotoStick robi karierę – informacje o nim pojawiły się już min. w Market Watch, Chicago Business Journal, ADVFN, San Francisco Business Times, CBS i innych publikacjach.

Kup Teraz

Cechy charakterystyczne

Ta recenzja nie byłaby wiarygodna, gdybym nie wypróbował urządzenia samodzielnie. Przetestowałem je i sprawdziłem wszystkie najważniejsze funkcje. Oto ich przegląd.

Kopia zapasowa na jedno kliknięcie

W przeciwieństwie do robienia kopii zapasowanych online, nie trzeba się nigdzie rejestrować i zakładać konta. Wystarczy tylko włożyć urządzenie do portu USB, nacisnąć przycisk ‘GO’ i poczekać, aż kopia zapasowa zostanie utworzona. W tym czasie można spokojnie pić kawę lub dalej pracować.

Z pewnością docenisz wartość godzin, które zaoszczędzisz na sortowaniu i organizowaniu plików. Dzięki ThePhotoStick nie będziesz musiał ślęczeć godzinami przed monitorem tylko po to, by zabezpieczyć potrzebne Ci dane.

Obsługa wszelkich formatów plików

ThePhotoStick zabezpieczy wszystkie Twoje zdjęcia i filmy – nie ma znaczenia, czy będą to pliki JPEG, PNG, JPG, czy MP3. Tak – także te, które kiedyś wypaliłeś na płytach CD, a teraz zbierają kurz na półce. Teraz możesz przechowywać i stare, i nowe zdjęcia w jednej małej kostce i mieć do niej stały dostęp.

Szybkość i automatyzacja

Bez tego urządzenia musiałbyś siedzieć przed monitorem, wybierać pliki do zachowania, tworzyć i katalogować foldery do ich przechowywania. Sporo roboty.

Z tym gadżetem nie musisz poświęcać na to czasu. Możesz odejść od komputera i zająć się innymi zadaniami. Posiada ono bowiem wbudowane oprogramowanie, które jest niezwykle łatwe w użyciu. Nawet niezbyt zaawansowane technicznie osoby poradzą z nim sobie bez trudu.

Bezpieczeństwo

Unikaj bólu i frustracji związanej z utratą plików, które zapomniałeś zabezpieczyć. Zachowaj je wykonując regularne kopie danych przy użyciu tego urządzenia.

Działa bez Internetu

Nie masz dostępu do WiFi? To żaden problem!

Możesz tworzyć kopie zapasowe swoich danych zawsze i wszędzie, także wtedy, gdy jesteś off-line. To nie jest przechowywanie danych w chmurze, do której bez połączenia internetowego się nie dostaniesz. Urządzenie działa jak twardy dysk, z tą różnica, że jest bardziej poręczne i zaprojektowano je precyzyjnie pod kątem zdjęć i filmów. Nie osiągniesz tego dzięki usłudze iCloud lub innym tego typu rozwiązaniom.

Brak stałych kosztów

Dzięki temu urządzeniu nie musisz ponosić regularnych, np. miesięcznych kosztów związanych z przechowywaniem danych w chmurze. Koszt ponosisz jednorazowo, w momencie zakupu urządzenia. I to wszystko! A jeśli jednocześnie korzystasz z chmury, możesz zaoszczędzić wykupując mniejszą przestrzeń. ThePhotoStick zajmie się Twoimi filmami i zdjęciami, a płatną przestrzeń w chmurze wykorzystasz na ważniejsze pliki. To urządzenie Cię nie zrujnuje, a będzie niezwykle pomocne – kup i przekonaj się sam!

Obalamy mity o ThePhotoStick

Wciąż nie jesteś przekonany, że warto odstawić w kąt stare typy nośników i zrezygnować z przechowywania danych w chmurze? W tej części recenzji ThePhotoStick rozprawimy się z najpopularniejszymi obiekcjami i rzucimy trochę światła na problemy związane z zabezpieczaniem kopii zapasowych zdjęć i filmów.

„Mogę utworzyć kopię bezpieczeństwa samodzielnie, więc nie potrzebuję tego urządzenia”

Oczywiście, że możesz! Jednakże kopiowanie jednego pliku po drugim zajmie Ci znacznie więcej czasu. Można się także pogubić i pominąć ważne zdjęcie lub nagranie, z uwagi na dużą liczbę plików, przez którą musisz przebrnąć.

Może się też zdarzyć, że część plików zostanie zduplikowana, zajmując w ten sposób cenną przestrzeń dyskową. A co w przypadku awarii komputera? Ryzykujesz utratą całej pracy i koniecznością rozpoczynania jej od początku. To bardzo nieproduktywne i czasochłonne podejście do tematu.

Idea wykorzystania ThePhotoStick polega na automatyzacji wykonywania brudnej roboty, dzięki czemu zaoszczędzisz cenny czas.

Kup Teraz

„Wygląda jak zwykły pen drive. Co w nim takiego efektywnego?”

Z zewnątrz wygląda jak kolejne urządzenie USB OTG. Nie osądzaj go jednak po samym wyglądzie. Mimo, iż przypomina zwykły pen drive, w środku kryje wyrafinowane oprogramowanie.

Wbudowane oprogramowanie pozwala ThePhotoStick szybko wyszukiwać, organizować i importować multimedia
. Import zdjęć i filmów jest możliwy bez wcześniejszego konfigurowania oprogramowania.

„Mogę po prostu użyć chmury, zamiast nosić przy sobie dodatkowe urządzenie”

To prawda, podobnie jak to, że zapłacisz za to więcej. Takie rozwiązania nie są darmowe, zwłaszcza jeśli chcesz przechowywać większe ilości danych. Trzeba zatem liczyć się z miesięczną lub roczną opłatą. Co więcej, kopię danych będziesz mógł utworzyć tylko będąc połączonym z Internetem.

Kolejną niedogodnością jest ilość pracy wykonywana przy kopiowaniu zdjęć i innych plików. Przesyłanie dużej ilości danych może zająć naprawdę dużo czasu, zwłaszcza przy słabszych łączach. Musisz także ręcznie wskazać pliki do skopiowania.

Za PhotoStick zapłacisz tylko raz, w momencie zakupu. Jego obsługa jest banalnie prosta – do skopiowania filmow i zdjęć potrzebny jest tylko jeden przycisk importuj.Nie wymaga także logowania.

„Czy jest drogi?”

Warto wydać parę złotych na tak ergonomiczne urządzenie zwłaszcza, że jest tańsze, niż przeciętny pen drive.

Dostępne są trzy modele różniące się wielkością pamięci, zatem łatwo znajdziesz wersję najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom. Ceny wahają się w zależności od pojemności i liczby zamawianych urządzeń (dwupaki i trójpaki pozwalają obniżyć cenę jednostkową).

thephotostick pc

Cena 8GB pamięci zaczyna się od 29,99 dolarów, Możesz także wybrać wariant 64GB, który jest najpopularniejszym modelem. Możesz nabyć go za 49,99 dolarów zamiast standardowej ceny 79,99 dolara. Z kolei cena ThePhotoStick w najpojemniejszej wersji 128GB wynosi 79,99 dolara zamiast standardowych 159,99.

Powyższe promocyjne ceny ThePhotoStick dostępne są wyłącznie dla naszych czytelników, jeżeli wykorzystasz ten link.

Wnioski

Jeżeli zależy Ci na gadżecie, zapewniającym Ci wygodę, bezpieczeństwo danych i przystępną cenę, PhotoStick Ci się spodoba. Co więcej, tworzenie kopii zapasowych zajmuje niewiele czasu – podłączenie, naciśnięcie przycisku i to wszystko. Nie muszę ręcznie przeglądać i kopiować plików, co pozwala oszczędzać czas, bo zdjęć mam sporo.

Jeżeli przekonałem Cię do tego narzędzia skorzystaj ze specjalnej oferty dostępnej na naszej stronie – zaoszczędzisz sporo pieniędzy i dokonasz najlepszego wyboru! Nie czekaj i wypróbuj ThePhotoStick już teraz!

PhotoStick robi sporo roboty za mnie i zostanie ze mną na stałe.

Podobała Ci się recenzja ThePhotoStick? Śledź nas w social media i bądź na bieżąco z aktualnościami, wskazówkami i poradnikami. Kto wie – być może w przyszłości recenzja zostanie zaktualizowana? Bądźmy w kontakcie!

Wreszcie, jeżeli szukasz najlepszej pamięci flash dla smartfonów, być może właśnie znalazłeś właściwe rozwiązanie tego problemu. Z uwagi na wygodę korzystania i przystępną cenę, ThePhotoStick Mobile jest to jedna z najlepszych pamięci zewnętrznych dla iPhone i Android. Przyda się także na urządzenia z systemem iOS.

ThePhotoStick
9.4 Wynik
ThePhotoStick

Bezpieczeństwo
9
Funkcjonalność
10
Wydajność
9
Stosunek ceny do jakości
10
Łatwość obsługi
9
PLUSY
  • Kompatybilne z Windows i macOS
  • Automatyzacja i szybkość
  • Filtrowanie duplikatów
  • Przenośny
  • Łatwy w obsłudze
MINUSY
  • Brak backupu online
  • Ryzyko utraty urządzenia

Niektórzy twierdzą, że jestem uosobieniem Internetu, ale nie wiem, czy to komplement. Uwielbiam pograżać się w czeluściach internetowego świata. Mam także wieloletnie doświadczenie w marketingu w sieci. Śledzenie każdej nowej technologii, podążanie za nowinkami technicznymi to prawdziwa pasja. Moją domeną jest jednak bezpieczeństwo w sieci I sposoby ochrony siebie i swoich danych przed elektronicznymi zagrożeniami.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl