Najlepszy VPN umożliwiający oglądanie DAZN w 2022

oferty expressvpn swieta 2022

Jeżeli interesujesz się sportem i oglądaniem go legalnie w sieci na pewno słyszałeś o stronie DAZN. Jest to platforma umożliwiająca oglądanie takich wydarzeń jak piłka nożna, boks czy tenis. Jej oferta w krajach, w których jest dostępna, różni się jednak od siebie – w Polsce obejrzysz jedynie boks czy piłkę nożną kobiet. Co zrobić, jeżeli chcesz oglądać inne wydarzenia sportowe? Tutaj na ratunek przychodzi DAZN vpn.

Sprawdź ofertę
Wypróbuj ExpressVPN - najlepszy VPN dla DAZN - 49% ZNIŻKI

Oglądaj DAZN z dowolnego miejsca z ExpressVPN! Oferta ograniczona czasowo - ZNIŻKĄ 49% na subskrypcję ExpressVPN i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Aktualizacja: 2 Grudzień 2022

Najlepsze VPN DAZN dostępne na rynku

Tworząc nasz ranking skupiamy się na wielu aspektach, co umożliwia nam wskazanie najlepszych VPN DAZN – dzięki temu, że sami testujemy różne rozwiązania oraz aplikacje, możemy z czystym sumieniem polecić usługi, które sprawdziły się najlepiej jako DAZN vpn. Korzystając z naszych zasobów możesz mieć pewność, że nie zostaniesz rozczarowany, gdyż nasz proces recenzencki jest dosyć złożony.

Jeżeli chcesz wybrać DAZN VPN, sprawdź nasz ranking. Ułatwi ci on podjęcie decyzji co do tego, na jaką aplikację się zdecydować.

Jakie aspekty DAZN vpn sprawdzamy podczas naszych testów

Wspominaliśmy, że nasz proces recenzencki jest złożony, a nasza uwaga w testowaniu VPN DAZN przyciągana jest do wielu różnych rzeczy i aspektów. Chcemy uchylić rąbka tajemnicy, tak, byś mógł jeszcze bardziej zaufać naszemu aktualnemu rankingowi.

Dostępność treści z całego świata

Pierwszą rzeczą, jaką sprawdzamy testując DAZN vpn, ale także każdy inny VPN, jest to, czy usługa rzeczywiście jest w stanie połączyć się z różnymi serwerami z całego świata. Jest to dla nas bardzo ważne, gdyż w naszym mniemaniu, a także w opinii naszych czytelników, dobry VPN to taki, który nie ma problemów z obchodzeniem blokad regionalnych najróżniejszych krajów świata.

By upewnić się, że polecany przez nas VPN jest warty czasu, testujemy łączenie się z różnymi stronami – sprawdzamy czy DAZN vpn działa, czy możemy oglądać też amerykańskie filmy, czy azjatyckie seriale bez ograniczeń. Jeżeli tak, to taki VPN trafia na nasz ranking.

Prędkość działania VPN DAZN

Kolejnym aspektem, który sprawdzamy, jest to, jak szybko działa internet po połączeniu się z VPNem. Wiele osób myśli, że VPN może wyłącznie spowolnić działanie naszej sieci, co nie jest prawdą.

Oczywiście, zdarzają się przypadki, gdzie DAZN vpn spowalnia prędkość naszego internetu. Dzieje się tak, gdyż VPN traci odrobinę czasu na szyfrowanie oraz odszyfrowywanie strony jak i naszego adresu IP. To oczywiście umożliwia nam obejście różnych blokad regionalnych. Może być kłopotliwe gdy np. chcemy szybko załadować film w streamingu czy przeczytać artykuł.

Są jednak aplikacje VPN, które mogą przyspieszyć działanie naszego internetu, za sprawą ominięcia tak zwanego throttlingu, który może być wprowadzony przez naszego dostawcę internetu.

Proces ten polega na zmniejszeniu prędkości naszego internetu, by udostępnić szybsze działanie użytkownikowi z lepszym pakietem danych, lub by zmniejszyć korzystanie z danej strony. Jeżeli dostawca internetu ma umowę promocyjną z jednym serwisem streamingowym może celowo nieznacznie spowalniać ładowanie innej strony, by zachęcić użytkowników do korzystania z serwisu promowanego przez siebie.

VPN DAZN umożliwia obejście tego procesu, tym samym przyspieszając działanie naszej sieci.

vpn dazn

Bezpieczeństwo i ochrona w sieci

Testując VPN skupiamy się też na jednej z ważniejszych dla wielu funkcji – czyli sposobie i stopniu ochrony naszej obecności w internecie. Tak jak już pisaliśmy VPN ma na celu ukrycie naszego adresu IP i połączenie nas z innym, sztucznym, umieszczonym w innym kraju.

Pozwala nam to na dosyć anonimowe przeglądanie sieci. Strony z reklamami nie będą mogły nas śledzić i monitorować tego, co przeglądamy lub kupujemy przez internet. Możesz więc liczyć na zmniejszenie ilości wyświetlanych reklam, które agresywnie namawiać cię będą do kupienia niedawno oglądanej rzeczy.

VPN DAZN może też chronić nasze wrażliwe dane – jeżeli płacimy za coś kartą kredytową przez sieć, lub podajemy nasze prawdziwe imię i nazwisko, VPN wyczyści te informacje zaraz po zatwierdzeniu płatności, dzięki czemu nie zostaną one zapisane na serwerze czy gdziekolwiek indziej, zmniejszając ryzyko ich wykradzenia.

Testując nalepsze VPN DAZN upewniamy się, że mają one różne funkcje dodatkowe, takie jak szyfrowanie czy kill switch – opcję, która wyłączy przeglądarkę internetową w momencie błędu DAZN VPN. Jeżeli mielibyśmy zostać bez ochrony, VPN zagwarantuje nam bezpieczeństwo wyłączając przeglądarkę.

Oferta DAZN VPN

Obsługa klienta VPN DAZN

Pod koniec naszego procesu testowania zapoznajemy się też z obsługą klienta i możliwymi formami kontaktu. Zwykle możliwości jest kilka, a najpopularniejsze marki na rynku umożliwiają łączenie się z nimi za pomocą czatów na żywo. Innymi dostępnymi sposobami są maile, a w niektórych przypadkach – rozmowy telefoniczne.

Każdą z tych opcji testujemy, porównując prędkość, z którą otrzymujemy odpowiedzi. Sprawdzamy też, czy z pracownikami można rozmawiać w języku polskim. Dla wielu jest to ważne, gdyż nawet dobra znajomość języka angielskiego nie zawsze pozwala na precyzyjne opisanie problemu, na który mogliśmy się natknąć.

Cena i jakość

Ostatnim etapem jest porównanie ceny do jakości oraz do ofert różnych innych stron z VPN. Aplikacje te nie są darmowe, ale ich ceny również nie są wysokie, szczególnie gdy skorzystasz z dłuższego planu rozliczeniowego. Płacąc z góry za cały rok możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, tak samo jak kupując VPN w okresie promocyjnym, takim jak święta.

Wszystkie te aplikacje posiadają także gwarantowany zwrot pieniędzy w ciągu pierwszych 30 dni użytkowania. Jeżeli nie jesteś zadowolony z usługi możesz z łatwością odzyskać swoje pieniądze – wystarczy skontaktować się z obsługą techniczną.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca Grudzień 2022

Darmowe VPN – czy warto?

Jeżeli w poszukiwaniu DAZN VPN przeglądałeś sieć na własną rękę na pewno spotkałeś się z darmowymi VPN, dlatego nasz tekst może być zaskakujący – skoro w internecie jest tyle darmowych ofert to po co płacić za tę usługę?

Prawda jest jednak nieco odmienna – nigdy nie ma nic za darmo i nie inaczej jest w przypadku VPNów. Te darmowe również muszą zarabiać w jakiś sposób na swoje utrzymanie. Często robią to wykradając informacje o nas, a następnie sprzedając je serwisom reklamowym i innym. W gorszych przypadkach ryzykować można nawet kradzieżą haseł czy numerów kart kredytowych.

unblock dazn

Takie VPNy mogą także spowalniać działanie naszej sieci, a nawet ograniczać jej działanie poprzez sprzedawanie naszej prędkości innym użytkownikom czy dostawcom.

Darmowe VPN DAZN mogą także mieć problemy z przejściem przez blokady regionalne, dlatego korzystanie z nich nigdy nie jest opłacalne. O wiele lepiej jest skorzystać z najlepszego według nas VPN na rynku – ExpressVPN, który oferuje 30-dniowy zwrot kosztów. W ten sposób zapoznasz się z usługą i przekonasz się, czy jest ona warta pieniędzy.

Zalety korzystania z VPN

Pierwszym i pewnie dla wielu najważniejszym plusem jest możliwość oglądania DAZN vpn bez problemu, gdziekolwiek na świecie jesteś. Dobry VPN oprócz tego pozwoli także na oglądanie kanałów streamingowych, takich jak Netflix czy Hulu. Zagwarantuje on także dostęp do bibliotek innych krajów. Ze względu na licencje, nie wszystkie seriale dostępne na amerykańskim Netflixie obejrzeć można w Polsce.

Kolejną zaletą jest zwiększenie naszego bezpieczeństwa w internecie. Maskując swój adres IP oraz położenie geograficzne, uniemożliwiasz wielu serwisom namierzenie cię. Nie tylko pozwala to na obejście cenzury czy ograniczeń regionalnych, ale także gwarantuje bezpieczniejsze zakupy w sieci.

Ostatnią mocną stroną i powodem, dla którego warto jest korzystać z VPN, to użytkowanie sieci publicznych. Jeżeli często się z nimi łączysz, na przykład pracując na laptopie z miejsca publicznego, warto włączyć VPN. Publiczne sieci są o wiele łatwiejszym i ciekawszym miejscem do wykradania danych dla złodziei i hakerów. Przez to dobrze jest zadbać o swoją prywatność i ochronę danych, łącząc się z VPN.

To wszystko, a także wiele więcej gwarantują płatne vpn DAZN, z których powinieneś korzystać każdego dnia.

Jak oglądać DAZN

Jeżeli wybrałeś już swój VPN pora na szybkie omówienie tego, w jaki sposób oglądać telewizję DAZN. Możesz to zrobić wygodnie instalując odpowiednią aplikację ze strony producenta, co polecamy zrobić.

Alternatywą jest oglądanie przez stronę internetową, na przykład na komputerze. By mieć dostęp do wszystkich treści, uruchom VPN przed wejściem na stronę internetową. Najlepiej jest to zrobić zaraz po uruchomieniu przeglądarki, by zagwarantować sobie ochronę od samego początku.

Zaloguj się następnie na DAZN strona. Pamiętaj, VPN jedynie zdejmuje ograniczenia regionalne, nie czyni serwisu darmowym. Jeżeli jakieś wydarzenia sportowe są płatne, będziesz musiał dokonać odpowiednich opłat. Po tym, jak już zalogujesz się na konto, wybierz interesujące cię rozgrywki. Łącząc się z serwerem z innego kraju będziesz miał dostęp do szeregu różnych spotkań, gier i wydarzeń, więc nie będziesz narzekać na nudę!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o samym DAZN sprawdź ten artykuł, który opowie ci więcej o serwisie i jego ofercie.

Nie tolerujemy ani nie zachęcam do działań, które wykorzystują VPN do łamania prawa, jak naruszanie praw autorskich czy inne nielegalne aktywności. Jeśli wykorzystujesz VPN do tego typu działań, pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność i możesz ponieść konsekwencje prawne.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca Grudzień 2022

Czy warto korzystać z DAZN VPN?

Podsumowanie tego tekstu może być tylko jedno – VPN to usługa, z której powinien korzystać każdy użytkownik internetu. Niezależnie od tego, czy chcesz wyłącznie oglądać vpn DAZN, czy przeglądać strony internetowe w bezpieczny sposób – wszystko to będzie możliwe właśnie za sprawą dobrego, przetestowanego VPNu.

Właśnie dlatego zachęcamy do skorzystania z polecanego przez nas ExpressVPN. Jest to obecnie najlepsza usługa na rynku w tej kategorii, a dodatkowo oferuje ona 30-dniowy zwrot pieniędzy, jeżeli nie będziesz zadowolony z jej działania… ale zuafaj nam – na pewno będziesz!

Pisaniem artykułów i recenzji na stronie zajmuję się już od kilku lat. Dzięki temu zdobyłem doświadczenie w sprawach związanych z internetem. Pisanie pozwoliło mi także na rozwinięcie moich umiejętności praktycznych w kwestiach technologicznych. Przez to właśnie mogę zajmować się najróżniejszymi tematami. Zdaję sobie sprawę z tego, że dużo naszych czytelników nie ma aż takich dużych pokładów wiedzy w tych tematach, dlatego moim motto jest: im prościej wytłumaczone, tym lepiej!

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl