Jak oglądać DAZN w Polsce? Kompletny przewodnik w 2022

oferty expressvpn swieta 2022

DAZN to nieustannie zyskująca popularność platforma streamingowa, która udostępnia wydarzenia sportowe na żywo. Swoją działalność rozpoczęła w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Japonii, ale obecnie jest dostępna także w kolejnych państwach. Platforma jeszcze nie weszła do Polski… Jak więc to odblokować?

Sprawdź ofertę
Oglądaj DAZN gdzie chcesz z ExpressVPN - 3 miesiące za darmo!

Oglądaj DAZN gdzie chcesz z ExpressVPN - omiń geo-blokady. Pełna prędkość i bogactwo serwerów. Odbierz 49% zniżki i 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów.

Aktualizacja: 2 Grudzień 2022

Czy DAZN Polska jest dostępny?

Usługa nieustannie się rozwija i poszerza zakres udostępnionych wydarzeń sportowych na żywo, co z pewnością zapewni jej coraz większe rozchwytywane przez fanów przeróżnych rozgrywek sportowych. Jak na razie smakiem muszą obejść się wszyscy ci, którzy chcą skorzystać z DAZN Polska, ponieważ platforma nie jest jeszcze dostępna w kraju nad Wisłą.

Odpowiedź na to pytanie jest dwuznaczna. Według oficjalnych wersji platforma nie weszła jeszcze do Polski i nie można z niej korzystać mieszkając w jej granicach. Wszyscy fani sportu muszą sobie jeszcze trochę poczekać, aż ktoś w końcu zdecyduje się na skorzystanie z polskiego rynku.

Internet jednak nie zna czegoś takiego jak granice i w sieci pojawia się coraz więcej pytań na temat tego, jak ogladac DAZN w Polsce. Okazuje się, że coraz popularniejsze usługi VPN bez najmniejszego problemu radzą sobie z ominięciem ustawionych barier geolokalizacyjnych i jeśli ktoś chce, można już dzisiaj oglądać DAZN Polska. Wszyscy inni muszą niestety poczekać na to, aż platforma zdecyduje się wejść do Polski.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca Grudzień 2022

Jak ogladac DAZN w Polsce?

Blokada geolokalizacyjna omija się w bardzo łatwy sposób – wystarczy skorzystać z usługi VPN DAZN, czyli zasubskrybowanie jednego z popularnych VPN, który poradzi sobie z udostępnianiem platform streamingowych: ExpressVPN.

Następnie musisz wybrać serwer, który znajduje się w obszarze usług platformy przesyłania strumieniowego: Brazylia, Hiszpania, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Kanada, Włochy, Stany Zjednoczone lub Japonia. Zalecamy połączenie z serwerem w Niemczech, aby uzyskać lepszą prędkość. Ale możesz łączyć się z różnymi krajami, aby oglądać różne sporty.

Teraz możesz przejść do strony internetowej DAZN i odblokować strumień.

Nie tolerujemy ani nie zachęcam do działań, które wykorzystują VPN do łamania prawa, jak naruszanie praw autorskich czy inne nielegalne aktywności. Jeśli wykorzystujesz VPN do tego typu działań, pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność i możesz ponieść konsekwencje prawne.

Jaki jest najlepszy VPN do oglądania DAZN live stream?

Sektor VPN, w związku z coraz większym popytem na te usługi, nieustannie się rozwija. Dlatego trudno jest jednoznacznie określić, który VPN DAZN będzie najlepszy. Każdy producent stara się, aby jego produkt wyróżniał się na tle konkurencji i dzisiejsze usługi VPN mają tak szerokie zastosowanie, że większość z topowych programów do maskowania IP powinno sobie poradzić.

Jeśli chodzi o oglądania streamów na żywo, należy patrzeć jedynie w kierunku topowych marek, ponieważ VPN słyną z tego, że obniżają przepustowość sieci.

Oto ranking aktualnie najlepszych usług VPN, które bez najmniejszego problemu powinny poradzić sobie z płynnym uruchomieniem transmisji na żywo.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
Wartość 5 NordVPN
9.1

Z pewnością znajdą się osoby, które nie mają pojęcia o tym, jak działają usługi tego typu. Powinni sprawdzić, czy usługa oferuje szeroki zakres lokalizacji serwerów (muszą być umiejscowione w granicach państw z dostępem do platformy – najlepiej Niemcy), szybkie, bezpieczne i posiadać funkcję kill switch. Jeśli spełniają te podstawowe warunki, powinny poradzić sobie z wyświetleniem ulubionych rozgrywek sportowych na żywo.

Czy można korzystać z darmowego VPN?

Oczywiście istnieje także możliwość spróbowania odpalenia darmowego VPN DAZN. Jednak należy przygotować się na liczne utrudnienia, które szczególnie dadzą się we znaki przy oglądaniu czegoś na żywo.

Darmowy VPN najczęściej korzysta z wolnych serwerów, które bardzo często mają nałożone limity danych. Jak wiadomo obraz wideo zużywa ogromne ilości danych, więc już po kilku minutach może okazać się, że otrzymamy komunikat o przerwaniu transmisji. O ile plik nagrany wcześniej można zbuforować, o tyle w przypadku wydarzenia na żywo otrzymamy pokaz slajdów, który będzie sobie od czasu do czasu omijał duże fragmenty meczu.

dazn

Chyba nikt nie chce przegapić kluczowego momentu spotkania, ponieważ usługa się mu zawiesiła.

Podsumowując, silnie odradzamy prób korzystania z darmowego VPN DAZN. W tym przypadku zawsze skończy się to masą niepotrzebnych frustracji.

Jak zarejestrować się, korzystając z VPN DAZN?

Aby zarejestrować się w DAZN z regionu, który nie jest formalnie dostępny dla platformy, należy ominąć dwa podstawowe problemy. Pierwszym z nich będzie blokada geolokalizacyjna, drugim – karta płatnica z banku znajdującego się w dozwolonym przez usługę państwie.

Jedynym warunkiem jest to, aby przed wejściem na stronę internetową uruchomić VPN na serwerze z państwa, w którym usługa oficjalnie działa. Najlepszym wyborem będą Niemcy.

dazn polska

Rejestracja przebiega w podobny sposób, jak we wszystkich usługach internetowych. Użytkownik musi podać swoje dane osobowe, adres zamieszkania i adres e-mail. Należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby podawać dane w taki sposób, aby nie zdradzić swojej prawdziwej lokalizacji.

Po wszystkim wystarczy potwierdzić rejestrację w otrzymanej wiadomości e-mail i aktywowanie swojej karty płatniczej. Z kartą płatniczą jest nieco trudniej, ale skorzystanie z poniższych rad powinno rozwiązać ten problem.

  • Wejdź na portal mycard2go i zarejestruj wirtualną kartę płatniczą.
  • Przelej pieniądze ze swojego banku na kartę płatniczą (może potrwać do 3 dni roboczych).
  • Po pojawieniu się pieniędzy otrzymasz numer karty, który możesz użyć na swoim nowym koncie w DAZN live stream.
  • Kiedy wszystko uda się zrobić można skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego i przekonać się, czy gra jest warta świeczki.

Jak widać, odpowiedź na pytanie „Jak ogladac DAZN w Polsce?” z jednej strony jest skomplikowana, a z drugiej bardzo łatwa w rozwiązaniu. Wystarczy trzymać się wyżej podanych kroków i nikt nie powinien mieć problemów z uruchomieniem popularnej usługi sportowej.

Co jeszcze mogę robić z VPN?

Oczywiście VPN to nie tylko umożliwienie oglądania DAZN Polska.

W dzisiejszym świecie korzystanie z usług tego typu daje ogromne możliwości. Wiele osób decyduje się na stałą subskrypcję tylko ze względu na zabezpieczenia i anonimowość, którą zapewnia. Inne osoby lubią swobodę i możliwość odblokowania całego światowego Internetu.

Jeszcze inni dużo podróżują i przebywając za granicą, chcą mieć dostęp do swoich ulubionych stron internetowych, i platform streamingowych (Netflix, HBO GO itp.), które są zablokowane w państwie, w którym aktualnie przebywa.

Możliwości VPN są ogromne i każdy znajdzie przynajmniej kilka powodów, dla których powinien skorzystać z tych usług. To nie tylko sposób na to, jak ogladac DAZN w Polsce.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca Grudzień 2022

Podsumowanie

Popularna usługa streamingowa po trochu rozszerza się na cały świat i jest to tylko kwestią czasu, kiedy pojawi się w Polsce. Niestety, jak to zwykle bywa obywatele naszego kraju muszą sobie poczekać. Coraz częściej w sieci pojawiają się pytania „Jak ogladac DAZN w Polsce?”, co oznacza, że popyt nieustannie wzrasta.

ExpressVPN jest idealnym rozwiązaniem tego problemu. Jeśli komuś nie przeszkadza komentarz sportowy w języku obcym, śmiało może wykupić subskrypcję popularnej usługi maskującej IP i cieszyć się z setek rozgrywek sportowych rocznie. DAZN Polska w końcu się pojawi, ale do tego czasu można cieszyć się z tego, co zapewnia VPN.

Wykorzystując swoje doświadczenie w tematach internetowych staram się wnieść znaczący wkład w rozwój tego serwisu, a przez to popularyzować wiedzę w społeczeństwie. Lubię pisać artykuły i recenzje oparte na drobiazgowych badaniach, począwszy od bezpiecznych połączeń, na ochronie danych skończywszy. W konsekwencji muszę radzić sobie w zagadnieniami i regulacjami prawnymi, które zmieniają się bardzo często, przez to ciągle trzeba starać się być na bieżąco.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl